Blake Lively przebierała się 7(!) razy w ciągu jednego dnia. My jednak patrzymy na fryzurę. Daliśmy się oszukać!

Blake Lively promuje w Nowym Jorku swój najnowszy film "All I See Is You". Aktorka w jeden dzień przebierała się aż... 7 razy!

Blake Lively i jej mąż Ryan Reynolds pojawili się w Nowym Jorku na premierze jej najnowszego filmu. Aktorce udało się zaskoczyć wszystkich. Po pierwsze wcale nie zmieniła fryzury, o czym było głośno kilka dni temu (wygląda na to, że ostatnio po prostu podpięła włosy), po drugie - przebierała się aż 7 razy! I każda z jej stylizacji była wyjątkowa.

Nam najbardziej przypadła do gustu sukienka z domu mody Oscar de la renta. Biała kreacja z wyhaftowanymi kwiatami i cekinami podkreśliła piękną figurę Lively, która niedawno została mamą. Do tego dobrała eleganckie kolczyki i piękne szpilki Christiana Louboutina. 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Aktorka udowodniła także, że ma wrodzoną elegancję i styl. Nawet w męskim garniturze od Ralpha Laurena wygląda seksownie i niezwykle kobieco. Na to zarzuciła pelerynę w tym samym deseniu. Aktorka nie wygląda w tym zestawie nudno dzięki podwiniętym nogawkom i oryginalnym butom.

Choć we wszystkim prezentowała się pięknie, to jedna stylizacja nie do końca była udana. Aktorka założyła sportową bluzkę, na którą zarzuciła czerwony płaszcz. Niestety, ten zestaw nas nie przekonał.

Blake Lively to niewątpliwie ikona mody. Jak ona to robi, że we wszystkim wygląda tak dobrze?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.