Dramatyczne doniesienia zagranicznych mediów. "Żona księcia Karola umiera"

Camilla Parker Bowles, obecna żona księcia Karola ma mieć poważne problemy ze zdrowiem. Według magazynu "Globe" księżna choruje na raka wątroby.

Księżna Camilla zmaga się z rakiem, a jej dni są już policzone - taką informację podają od wczoraj media. Amerykańska gazeta "Globe" pisze wręcz, że "Camilla umiera". Zdaniem prasy choruje ona na raka wątroby.

Okładka magazynu 'Globe'Okładka magazynu 'Globe' Globe Magazine

Ile w tym prawdy? Jak zauważają media na całym świecie, w ostatnim czasie księżna Camilla rzeczywiście nie wygląda najlepiej.

Jednak rodzina królewska na razie nie zabrała głosu w tej sprawie. Na oficjalnej stronie Pałacu Buckingham... cisza. Wszystko wskazuje więc na to, że doniesienia te należy traktować z dużym dystansem. 

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy media komunikują o złym stanie zdrowia żony księcia Karola. Ten sam magazyn w lutym tego roku poinformował, że księżna Camilla jest uzależniona od alkoholu, a brytyjski dwór po cichu zamierza wysłać ją na odwyk. 

Jeśli jednak doniesienia o chorobie okażą się prawdą, najcięższe chwile w życiu czekają teraz samego księcia Karola. Książę nigdy nie ukrywał, że to Camilla jest miłością jego życia i to ją zawsze kochał, nawet mimo małżeństwa z Dianą (zobacz tutaj: Książę Karol myślał o Camilli Parker Bowles nawet, gdy brał ślub z księżną Dianą. Nowe zdjęcie z ceremonii jest najlepszym dowodem).

MM