Wydała 50 000$ na operacje, bo chciała wyglądać jak Melania Trump. Nie wyszło i przypomina KIM KARDASHIAN

Claudia Sierra marzyła o tym, żeby wyglądać jak Melania Trump. Poddała dziewięciu się operacjom plastycznym. Jednak zamiast wyglądać jak pierwsza dama, wygląda jak Kim Kardashian.

Claudia Sierra poddała się operacjom plastycznym, żeby wyglądać jak Melania Trump. Uważa bowiem, że jest ona "najpiękniejszą kobietą na świecie". Na swoją transformację wydała 50 000 dolarów. Po wszystkim wcale nie wygląda jednak jak żona Trumpa, a raczej jak Kim Kardashian. Ale kobieta jest bardzo zadowolona z efektów.

Melania jest perfekcyjna. Jest moim ideałem. Poza tym to silna i elegancka kobieta. Chcę być taka sama - odpowiadała, kiedy była pyta o powód swojej decyzji.

42-letnia mieszkanka Texasu zdecydowała się na operacje także dlatego, że słyszała od innych, że wygląda na więcej lat, niż ma w rzeczywistości. Wiele przeszła, żeby zmienić swoją twarz i ciało. Podniosła powieki, wypełniła policzki i skronie, skorygowała nos, poddała się liposukcji brzucha i pleców oraz przeszła brazylijski lifting pośladków. Jej dziewięciogodzinna przemiana była filmowana przez "Inside Edition". Kobieta pokazała rezultat kilka tygodni później, kiedy zniknęła opuchlizna i zasinienie.

Absolutnie kocham swój nowy wygląd. Patrzę w lustro i nie mogę uwierzyć, że to naprawdę ja  - powiedziała.

Za zmianą ciała i twarzy poszła także zmiana koloru włosów i fryzury. Kobieta zaczęła także się opalać, aby mieć piękny odcień skóry - taki, jaki ma Melania. Teraz jest pewna siebie, zadowolona i uśmiechnięta. I to chyba najważniejsze. To, że nie przypomina pierwszej damy, zupełnie nie ma znaczenia...

AW

Więcej o: