Niesamowita metamorfoza panny młodej w TVN. Przyszły mąż jej nie poznał!

Izabela Janachowska w swoim programie postanowiła sprawić, by przyszła panna młoda poczuła się, jak prawdziwa piękność. Udało się!

Izabela Janachowska prowadzi dwa programy o tematyce ślubnej na antenie TVN Style. W jednym z odcinków "I nie opuszczę cię aż do ślubu" dokonała wielkiej metamorfozy przyszłej panny młodej.

Kasia, bohaterka programu, jest z Piotrem od 7 lat i razem wychowują dwójkę dzieci. Na co dzień głównie skupia się na opiece nad potomstwem i brak jej czasu na zadbanie o siebie. Janachowska postanowiła sprawić, by Kasia w końcu poczuła się pięknie i kobieco. 

Specjaliści w programie wzięli uczestniczkę w swoje ręce. 

O rany! Bardzo mi się podoba. Wyglądam świetnie, jeszcze nigdy tak nie wyglądałam i jest po prostu super! Mam piękne oczy. Piotr będzie zaskoczony - powiedziała Kasia, gdy zobaczyła finalny efekt metamorfozy. 

Prowadząca zadbała też o to, by wieczór przed ślubem należał tylko do państwa młodych. Przygotowała dla Kasi czerwoną sukienkę i zabrała ją do restauracji, gdzie czekał na nią Piotr. Jak zareagował na przemianę ukochanej?

Bardzo ładnie! Nie poznałem na początku. Bardzo mi się podoba - mówił. 

Co sądzicie? Udana metamorfoza, prawda?

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.