Kuba Wojewódzki zostanie ojcem? Kaczoruk pojawiła się na ściance w obcisłej sukience. Już wszystko wiemy

Kuba Wojewódzki niedawno na swoim profilu na Instagramie wrzucił zdjęcia małych butów. Zostanie ojcem? Renata Kaczoruk pojawiła się na wtorkowym pokazie mody w obcisłej sukience i rozwiała wątpliwości.

Kuba Wojewódzki niedawno znowu wrzucił zdjęcie małych butów na Instagram. Jest to już oklepany przez niego dowcip, dlatego prawie nikt nie uwierzył w to, że on i jego partnerka, Renata Kaczoruk, spodziewają się dziecka.

Jeśli ktoś jednak miał jakiekolwiek wątpliwości i dał się nabrać na mało wymyślną prowokację Wojewódzkiego, Kaczoruk rozwiała wszystkie wątpliwości. Na wtorkowym pokazie Łukasza Jemioła pojawiła się w obcisłej sukience. Kreacja potwierdziła to, co większość wiedziała - żadnego dziecka nie będzie.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Ogólnie wyglądała poprawnie. Do krótkiej świecącej sukienki na ramiączkach założyła botki. Z fryzurą w ogóle nie zaszalała.

Ciekawe, kiedy Wojewódzki przestanie stosować ten mało - naszym zdaniem - zabawny dowcip.To jest już nudne. Ale jeśli para marzy o tym, żeby zostać rodzicami, to trzymamy kciuki. Chętnie przekażemy gratulacje, kiedy puszczą oficjalną informację.

AW

Więcej o: