Natalia Siwiec pierwszy raz o ciąży: Zastanawiamy się, czy drugiego szybko nie zrobić. Mówi też o sposobie na figurę

Natalia Siwiec gościła dzisiaj w "Dzień dobry TVN". W wyjątkowej rozmowie opowiedziała m.in. jak się czuje w nowej roli i czy planuje kolejne dziecko.

Natalia Siwiec miesiąc temu po raz pierwszy została matką. Na świat przyszła jej córka, Mia. Gwiazda dopiero teraz postanowiła udzielić szczerego wywiadu o macierzyństwie. W rozmowie odniosła się do krążących spekulacji, jakoby wynajęła surogatkę.

To jest chyba najśmieszniejsza plotka na mój temat. Nawet zaczęłam się zastanawiać, czy to w ogóle byłoby realne w Polsce - skomentowała doniesienia na swój temat Natalia Siwiec.

Na stwierdzenie dziennikarki, że celebrytka w ciąży w ogóle nie utyła, ta odpowiedziała.

Nie, tylko miałam malutki brzuszek. Myślę, że to kwestia genów. Odżywiałam się normalnie, tak samo jak zawsze. Po prostu zdrowo. Nie miałam ochoty na jakieś fast foody. Nie jadłam dużo więcej.

Natalia Siwiec wyjawiła również, że imię dla córki wymyśliła z mężem dopiero 3 dni po jej narodzinach. Przyznała również, że mała Mia podobna jest zarówno do niej, jak i do ojca, po którym odziedziczyła dołeczek w brodzie.

Zapytana o to, czy nie żałuje, że teraz większość czasu spędza w domu, odpowiedziała bez chwili zwątpienia.

Jak zostaniesz rodzicem, szkoda ci każdej sekundy, każdej chwili. Mała z dnia na dzień robi coś nowego (...).

Na sam koniec wywiadu Natalia Siwiec zdradziła, że już myśli z mężem o kolejnym potomku.

W ogóle tak to macierzyństwo, ta opieka nad małą przyszła nam tak bardzo łatwo (...). Zaczęliśmy się zastanawiać, czy sobie drugiego szybko nie zrobić.

AG

Więcej o: