Pamiętacie Karolinę Gilon z "Top Model"? Schudła tak, że zmieniły jej się rysy twarzy. Ciekawe, czy ją poznacie

Karolina Gilon, gwiazdka "Miłości na bogato" i uczestniczka "Top Model" zeszczuplała.

Karolinę Gilon poznaliśmy w dość specyficznym i trochę już zapomnianym serialu "Miłość na bogato". Potem wzięła udział w 5. edycji show "Top Model", które skończyła zajmując całkiem niezłe 4 miejsce.

Z nadwagą Gilon walczyła wiele razy, na ogół z sukcesami, choć bywało, że po schudnięciu znowu przybierała lekko na wadze. Kiedy jednak porównujemy zdjęcia, jakie pokazuje teraz na Instagramie z dawniejszymi, widzimy, że zmiana dokonała się całkiem spora. Szczególnie widać to po zmienionych rysach twarzy.

>>>> WIĘCEJ ZDJĘĆ KAROLINY GILON

Karolina Gilon teraz i w 2015 roku.Karolina Gilon teraz i w 2015 roku. Screen z Instagram.com/Karolina Gilon

Powyższe zdjęcia dzieli raptem 2 lata. Oczywiście efekty nie wzięły się znikąd i wymagały stosowania odpowiedniej diety i regularnych ćwiczeń.

Dieta 1500 kcal, treningi crossfit 5 razy w tygodniu. Spadek wagi -4kg - chwaliła się Gilon 2 lata temu na Facebooku. - Oczywiście to nie koniec drogi tylko odpowiednia motywacja do działania! Pamiętajcie, że wszystko zaczyna się w kuchni. Jeśli nie macie odpowiedniej wiedzy, zaufajcie cateringowi, który policzy wszystko za Was i odpowiednio zbilansuje Waszą dietę!

Potem chudła jeszcze bardziej, ale na szczęście w końcu zrezygnowała z drakońskiej diety i znowu przybrała 3 kilo. Teraz jest szczupła i wygląda naprawdę dobrze. Zdjęcia mówią same za siebie.

Karolina Gilon ma problem z efektem jojo? Wyznaje, ile przytyła. "Jestem kobietą i czasami..."

JZ