Ewa Minge jest już po ślubie! Pokazała zdjęcia z ceremonii. "Czasem długo trzeba czekać na szczęście". Wzruszający wpis

Eva Minge w sobotę wyszła za mąż za swojego partnera, amerykańskiego milionera Zuri Mesica. O zaręczynach projektantka informowała w Boże Narodzenie ubiegłego roku.

Eva Minge jest już po ślubie! Taką informacją zaskoczył wszystkich w sobotę "Super Express". Sama projektantka w niedzielę potwierdziła te doniesienia, pozostawiając na Facebooku wzruszający wpis na temat miłości.

Marek Grechuta śpiewał "czy to jest miłość czy to jest kochanie?" . Trudno czasem rozpoznać, jaki rodzaj uczucia nas spotyka . Sytuacja wyjątkowa jest wtedy, kiedy oba pojawiają się i trwają... miłość i kochanie. Jeżeli do tego dochodzi spoiwo najsilniejsze, PRZYJAŹŃ... tak mało doceniana początkowo w miłości, to warto spróbować pójść w trudną drogę, jaką jest życie razem. Drugi człowiek powinien być bowiem poza pięknym, acz pustym kochaniem głębią naszego bytu, podporą na dobre i na złe... Jak mówią Cyganie: w życiu częściej jesteśmy pod wozem, jak na wozie. Spotkać człowieka, z którym fajnie jest właśnie pod tym wozem... bezcenne. Czasem długo trzeba czekać na swoją kolejkę po szczęście. Wystałam, wyczekałam. W tym wyjątkowym dniu, który dzieliłam z najbliższymi mi ludźmi, szczęście moje zaklinali prawdziwi Cyganie! Wspaniały zespół Terno. Jego twórca, wybitny kompozytor i poeta Edward Dębski przekazał nam moc romskiej energii i wspaniały sekretny prezent.Czego w życiu trzeba więcej? Mam wokół siebie wspaniałych ludzi, przyjaciół na każdą pogodę i swojego osobistego pogromcę smoków. Tak kochani, wyszłam za mąż i nie wracam - napisała w radosnym tonie Minge.

A tak tego wyjątkowego dnia prezentowała się panna młoda:

Minge znana jest z dwóch rzeczy - swoich projektów i rudych loków, które niczym aureola otaczały jej głowę. Ostatnio projektantka zdecydowała się na skrajną metamorfozę. Przefarbowała włosy i kompletnie zmieniła fryzurę. Efekty możemy oglądać na Instagramie. 

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak wyglądała suknia ślubna znanej ze stylu pełnego przepychu Minge. Ale spokojnie - projektantka na pewno jeszcze zdąży się nią pochwalić.

Ewa Minge jeszcze nigdy nie powiedziała tyle o swoim związku: Pan wchodzi do domu i szok! Dlaczego?

MK, SW

Więcej o:
Komentarze (73)
Ewa Minge jest już po ślubie! Kim jest jej partner? Jak wyglądało wesele?
Zaloguj się
 • Gość: Yu

  Oceniono 87 razy 77

  Co ona pieprzy bez sensu o piosence Marka Grechuty?! Grechuta śpiewał - do tekstu Mickiewicza - "czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie". Wstyd!

 • monikaaleksandra

  Oceniono 88 razy 64

  Horrory powinno się nadawać po 22. Dajcie nam że smakiem zjeść drugie sniadamie.

 • Gość: Alicja

  Oceniono 52 razy 50

  Szkoda tylko, że pani Minge przekreca słowa dosc jednak znanego wiersza. Przyjaźń czy kochanie. Czekam na wyjaśnienie, czym się różni miłość od kochania, fascynujące

 • j-a-ga

  Oceniono 38 razy 30

  Oj ta to dopiero długo musiała być na diecie zmieniającej rysy twarzy bo już bardziej kosmitę przypomina niż człowieka.

 • blablick

  Oceniono 28 razy 26

  Nie Grechuta, nie Mickiewicz tylko Edie z Iron Maiden. Ta pani zrobiła z siebie zombie. O angielskim nie wspomnę. Ale jak za swoje, to niech sobie robi kuku. Natomiast ona pokazuje, ja oceniam. I nie ma się na co oburzać. Zdrowia i szczęścia życzę.

 • owca888

  Oceniono 25 razy 25

  To wygląda jak cygański ślub - nie mam nic przeciwko, naprawdę, pewnie jest fajnym, ciepłym facetem (ognistym:):)). Tylko ten ich gust... dla projektantki to może być trudne.

 • Gość: Hania

  Oceniono 25 razy 25

  Miłość i małżeństwo super! Tylko po co te wynurzenia? Prawdziwe uczucia obronią się same, bez tych górnolotnych zapewnień, jakie to jest och i wow. A kobieta, która miała już swoje lepsze i gorsze "miłosne" momenty, powinna wiedzieć, że nadmiar pustych słów szkodzi

 • Andrzej Duxa

  Oceniono 39 razy 23

  sceny jak z horroru, najostrzejsze slashery nie oferuja takich doznan....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX