Ewa Minge jest już po ślubie! Pokazała zdjęcia z ceremonii. "Czasem długo trzeba czekać na szczęście". Wzruszający wpis

Eva Minge w sobotę wyszła za mąż za swojego partnera, amerykańskiego milionera Zuri Mesica. O zaręczynach projektantka informowała w Boże Narodzenie ubiegłego roku.

Eva Minge jest już po ślubie! Taką informacją zaskoczył wszystkich w sobotę "Super Express". Sama projektantka w niedzielę potwierdziła te doniesienia, pozostawiając na Facebooku wzruszający wpis na temat miłości.

Marek Grechuta śpiewał "czy to jest miłość czy to jest kochanie?" . Trudno czasem rozpoznać, jaki rodzaj uczucia nas spotyka . Sytuacja wyjątkowa jest wtedy, kiedy oba pojawiają się i trwają... miłość i kochanie. Jeżeli do tego dochodzi spoiwo najsilniejsze, PRZYJAŹŃ... tak mało doceniana początkowo w miłości, to warto spróbować pójść w trudną drogę, jaką jest życie razem. Drugi człowiek powinien być bowiem poza pięknym, acz pustym kochaniem głębią naszego bytu, podporą na dobre i na złe... Jak mówią Cyganie: w życiu częściej jesteśmy pod wozem, jak na wozie. Spotkać człowieka, z którym fajnie jest właśnie pod tym wozem... bezcenne. Czasem długo trzeba czekać na swoją kolejkę po szczęście. Wystałam, wyczekałam. W tym wyjątkowym dniu, który dzieliłam z najbliższymi mi ludźmi, szczęście moje zaklinali prawdziwi Cyganie! Wspaniały zespół Terno. Jego twórca, wybitny kompozytor i poeta Edward Dębski przekazał nam moc romskiej energii i wspaniały sekretny prezent.Czego w życiu trzeba więcej? Mam wokół siebie wspaniałych ludzi, przyjaciół na każdą pogodę i swojego osobistego pogromcę smoków. Tak kochani, wyszłam za mąż i nie wracam - napisała w radosnym tonie Minge.

A tak tego wyjątkowego dnia prezentowała się panna młoda:

Minge znana jest z dwóch rzeczy - swoich projektów i rudych loków, które niczym aureola otaczały jej głowę. Ostatnio projektantka zdecydowała się na skrajną metamorfozę. Przefarbowała włosy i kompletnie zmieniła fryzurę. Efekty możemy oglądać na Instagramie. 

 

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak wyglądała suknia ślubna znanej ze stylu pełnego przepychu Minge. Ale spokojnie - projektantka na pewno jeszcze zdąży się nią pochwalić.

MK, SW

Więcej o: