Agnieszka Radwańska na weselu miała tort jak z bajki. Robi wrażenie! [ZDJĘCIA]

Tort na ślubie Agnieszki Radwańskiej był imponujących rozmiarów. Rąbka tajemnicy uchyliła cukiernia, która przygotowała go specjalnie na tę wyjątkową okazję.

Agnieszka Radwańska w ostatnią sobotę powiedziała sakramentalne "tak" Dawidowi Celtowi. Teraz poznaliśmy szczegóły na temat ich tortu weselnego. Specjalnie na tę okazję przygotowała go jedna z najbardziej znanych, polskich cukierni. O tym fakcie firma poinformowała na swoim Facebooku, wrzucając kompilację zdjęć z wesela tenisistki.

Ślub Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta to wspaniałe wydarzenie, a my mieliśmy okazję dodać mu odrobinę słodyczy - a raczej tort, który z przyjemnością przygotowaliśmy - czytamy na ich fanpage'u.

Wielopiętrowy tort wykonany był z białej czekolady z wanilią i poziomkami. Dodatkowo oryginalnie zdobiony kryształkami oraz tradycyjnie figurkami Państwa Młodych. Musicie przyznać, robi duże wrażenie! Niestety nie znamy ceny tego małego, cukierniczego dzieła sztuki, ale do najtańszych z pewnością nie należał.

Warto wspomnieć, że ślub i wesele w sumie kosztowały polską tenisistkę około 200 tysięcy złotych. Dla 10. rakiety świata, której zarobki przekroczyły już ponad 100 milionów złotych, to chyba nie jest tak dużo. W końcu był to najważniejszy dzień w jej życiu.

AG