Agnieszka Radwańska za suknię ślubną dała 25 tys.! Ale to i tak nic przy kosztach całego wesela

Ślub Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta był najgłośniejszym wydarzeniem ostatniego weekendu. Portal "Fakt" podliczył właśnie, ile ta huczna zabawa kosztowała.

Agnieszka Radwańska w ostatnią sobotę powiedziała sakramentalne "tak" Dawidowi Celtowi. Ślub miał miejsce w krakowskim kościele oo. Paulinów na Skałce, wesele zaś w zabytkowym dworku w Tomaszowicach, gdzie bawiło się 150 gości. "Fakt" podliczył właśnie całą imprezę. Z ich szacunków wynika, że ślub i wesele kosztowały polską tenisistkę około 200 tysięcy złotych. Waszym zdaniem to dużo? Dla 10. rakiety świata, której zarobki przekroczyły już ponad 100 milionów złotych, chyba jednak nie. W końcu był to najważniejszy dzień w jej życiu.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA ZE ŚLUBU I WESELA RADWAŃSKIEJ<<<

"Fakt" dokładnie wylicza, jak wyglądały poszczególne wydatki Radwańskiej. Suknia ślubna zaprojektowana przez Agnieszkę Maciejak kosztowała 25 tys. zł. Tenisistka do ślubu poszła w szpilkach marki Louboutin za 4,5 tysiąca. Jeżeli zaś chodzi o strój Pana Młodego, garnitur marki Vistula to koszt 3 tys. zł. plus dodatki za sumę 4 tys. zł (buty, spinki i koszula).

embed

Najwięcej kosztował wynajem sali weselnej w podkrakowskim, zabytkowym dworku, ponieważ 60 tys. zł. (wesele plus poprawiny).

Do tego trzeba doliczyć: alkohole i tort - 10 tys.; hotel dla gości - 10 tys.; zespół muzyczny - 20 tys.; opłata za mszę - 2 tys.; fotograf i kamerzysta - 15 tys.; wynajęcie ochrony - 10 tys.; zaproszenia, dekoracje, limuzyna, inne - 5 tys. oraz kreacje na przebranie - 10 tys. zł - sumuje "Fakt".

AG

Tak wyglądał pierwszy taniec Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta. Mamy wideo!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.