Telekamery 2017. Martyna Wojciechowska odbiera nagrodę i wbija małą szpilę Miszczakowi: Nikt mnie tyle razy...

Telekamery 2017. Martyna Wojciechowska odebrała nagrodę w kategorii Osobowość telewizyjna. I przy okazji wbiła małą szpilę Edwardowi Miszczakowi.

Telekamery 2017. Martyna Wojciechowska została laureatką Telekamer w kategorii Osobowość telewizyjna. Odbierając statuetkę pozwoliła sobie na małą uszczypliwość wobec dyrektora programowego TVN-u, Edwarda Miszczaka.

Czuję się zaszczycona. Dziękuję widzom, dzięki którym widzę sens tej pracy. Dziękuję całej redakcji. Za mną trudny rok, to wymagało wiele wyrozumiałości. Chyba nikt mnie tyle razy nie wyrzucał z pokoju, co pan. Prawda panie dyrektorze? Dyrektor Miszczak! "A ty znowu ze swoimi pomysłami". Nie obiecuję, że znowu mnie pani nie wyrzuci - powiedziała laureatka dziękując za nagrodę.

Edward Miszczak był obecny na gali, niestety nie znamy jego reakcji na słowa dziennikarki i podróżniczki. Jedno natomiast wiadomo: Wojciechowskiej pomysłów nie brakuje, więc zapewne z dyrektorem nieraz jeszcze spotka się w jego gabinecie.

Wojciechowska niedawno po 10 latach pożegnała się z pismem "National Geographic" ponieważ, jak ogłosiła, chce realizować "nowe, wspaniałe pasje".

Książki Martyny Wojciechowskiej są dostępne w formie ebooków w Publio.pl. Sprawdź >>

JZ