Andrzej Duda w cieniu żony. Takiej kreacji po Pierwszej Damie na pewno się nie spodziewaliście

Andrzej Duda na spotkaniu noworocznym z Korpusem Dyplomatycznym był zdecydowanie w cieniu swojej żony. Agata Duda wyglądała tego dnia naprawdę promiennie! Opłaciło się zrezygnować z "mundurka".

Andrzej i Agata Dudowie zgodnie z tradycją uczestniczyli w noworocznym spotkaniu z Korpusem Dyplomatycznym. Oboje co prawda prezentowali się tego dnia bardzo uroczyście, ale i tak naszą uwagę skradła dość oryginalna stylizacja pierwszej damy. Żona prezydenta przyzwyczaiła nas bowiem do typowych dla siebie garsonek. Mamy wrażenie, że swój "mundurek" ma niemal we wszystkich kolorach.

Tym jednak razem postanowiła nieco zaszaleć i postawiła na elegancką suknię w czarnym kolorze. Kreacja przyciągała wzrok za sprawą baskinki i biżuteryjnej aplikacji tuż pod biustem. Całość dopełniły imponujące kolczyki, mała kopertówka ozdobiona kamieniami i płaskie buty. Musimy przyznać, że to jedna z jej najbardziej udanych stylizacji.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

Prezydent w przeciwieństwie do małżonki wybrał na tę okazję ponadczasową klasykę - czarny garnitur, który dopełnił muchą i lakierowanymi butami.

A Wam, przypadła do gustu kreacja Pierwszej Damy? Nie zapomnijcie wypowiedzieć się w sondzie lub w komentarzu.

AW

 

Jak Wam się podoba stylizacja Pierwszej Damy?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.