Karolina Sawka w 2001 roku zagrała Nel we "W pustyni i w puszczy". Teraz wraca na salony i zachwyca. Będziecie pod wrażeniem

Karolina Sawka, mała Nel z "W pustyni i w puszczy", wróciła na salony. I zachwyca urodą.

Karolina Sawka miała 8 lat, kiedy zagrała Nel w ekranizacji powieści "W pustyni i w puszczy". Potem zrezygnowała z grania, zniknęła z mediów, rzadko też udzielała wywiadów. Teraz, po 15 latach, jest już dojrzałą kobietą. Jak wygląda jako 25-latka? Mogliśmy się o tym przekonać we wtorek podczas rozdania paszportów "Polityki", na które wybrała się w towarzystwie ojca, rysownika Henryka Sawki.

>>>> KAROLINA SAWKA TERAZ

Karolina Sawka po roli Nel zyskała ogromną popularność, a w ślad za nią pojawiły się propozycje kolejnych ról, m. in. w serialach. 8-latka była tym bardzo podekscytowana, jednak za namową rodziców postanowiła zrobić sobie przerwę od aktorstwa, skupić na nauce i dopiero później zdecydować, czy chce z tą branżą wiązać swoją przyszłość. Po latach sama uznała, że była to słuszna decyzja.

Chciałam podejść do tego z dystansem, żeby to nie była decyzja pochopna. Po maturze czułam się jeszcze nie do końca dojrzała, czułam, że jeszcze nie jestem gotowa, żeby realizować się w tym zawodzie - tłumaczyła jakiś czas temu w programie "Pytanie na śniadanie".

Teraz jest gotowa do ponownego wejścia w aktorstwo i niewykluczone, że wkrótce piękną Karolinę zobaczymy na małym lub dużym ekranie.

JZ

Więcej o: