Mila Kunis na PIERWSZYCH zdjęciach po narodzinach syna. Ashton nie mógł oderwać od niej wzroku. "Ma ten blask!"

Mila Kunis i Ashton Kutcher na pierwszych zdjęciach od narodzin Dimitra sprawiali wrażenie bardzo szczęśliwych. Uśmiech nie schodził z twarzy.

Mila Kunis i Ashton Kutcher niedawno doczekali się syna, a ich radość z tego powodu wcale nie ustępuje. Dowód? Gdy spacerowali po ulicach Los Angeles, oboje nie mogli przestać się uśmiechać. Aktorka w prostym sweterku, dopasowanych dżinsach i skórzanych butach przed kolano wyglądała rewelacyjnie. Podobnego zdania były zagraniczne media.

Ona zdecydowanie ma ten blask! - czytamy na etonline.com.

Kutcher nie mógł oderwać wzroku od żony. Wcale mu się nie dziwimy! A kiedy zobaczymy małego Dimitra? Nieprędko. Jak przyznał ostatnio aktor, będzie chciał strzec prywatności dzieci.

Chcemy, żeby nasze dzieci same wybrały, czy chcą żyć w blasku fleszy czy nie. Nie chcemy podejmować tej decyzji za nich - napisał na swojej stronie.

Trzymamy go za słowo!

AW

 

 

Więcej o:
Komentarze (2)
Mila Kunis na PIERWSZYCH zdjęciach po narodzinach syna. Ashton nie mógł oderwać od niej wzroku
Zaloguj się
  • Gość: 21311

    Oceniono 8 razy 6

    Najlepsze jest to, że oni obydwoje absolutnie nie przejmują się tym co noszą i czy dobrze wyjdą na zdjęciach, a wszyscy robią z tego sztuczną sensację. Mila wygląda jak kobieta która co dopiero urodziła i ma w dupie co ma sobie, byle by było wygodne. Wygląda źle i fajnie, że ma to gdzieś, ale udawanie, że wygląda ekstra jest naprawdę żałosne.

  • Gość: xe

    Oceniono 8 razy 0

    Przeciętna dziewczyna,, naprawdę czym się tak zachwycac?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX