Księżniczka Charlotte i TAKIE umiejętności? Książę William: Jest w tym lepsza od George'a. Harper Beckham, miej się na baczności!

Księżniczka Charlotte objawiła niespodziewany talent sportowy. Jej ojciec, książę William, twierdzi, że radzi sobie nawet lepiej od swojego starszego brata.

Książę William i księżna Kate bawią obecnie z oficjalną wizytą w Niemczech. W piątek odwiedzili Narodowe Muzeum Futbolu  w Manchesterze, gdzie książę nieoczekiwanie dał się namówić na zwierzenia dotyczące dzieci. Zrobił to w obecności kapitana żeńskiej drużyny futbolowej, Steph Houghton oraz jej koleżanki z klubu, Jill Scott.

Charlotte ma większy talent do piłki nożnej - powiedział. - George też robi postępy, ale to Charlotte wykazuje się większymi umiejętnościami. Są świetni.

Choć obowiązki książęcej pary mają podczas oficjalnych wizyt bardzo formalny charakter, to jednak niekiedy zdarzają się okazje, żeby wpleść w nie czynności nieco bardziej swobodne. W trakcie wizyty w muzeum udało się też księciu, prywatnie wielkiemu fanowi piłki nożnej, strzelić karnego na wygenerowanym komputerowo boisku. Media nie informują, czy trafił w bramkę, ale być może nie wypadało. Wszyscy przecież domyślamy się, że na pewno trafił, a za lat kilkanaście trafiać będzie także Charlotte. Harper Beckham, miej się na baczności, rośnie Ci konkurencja!

Poza tym książęca para odwiedziła również Narodowy Instytut Grafenu, gdzie zasiadł za sterami prototypowego bolidu.

Zobacz wideo

JZ

Więcej o:
Komentarze (9)
Księżniczka Charlotte i TAKIE umiejętności? Książę William: Jest w tym lepsza od George'a. Harper Beckham, miej się na baczności!
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 9 razy 7

  Kate też jest bystrzejsza od Williama ,wiadomo jak to kobieta

 • Gość: Ggg

  Oceniono 10 razy 4

  Mechester leży w Niemczech?! Kto to pisze?! Słów brakuje...

 • Gość: monika

  Oceniono 8 razy 2

  Czlowieku... Pisz pamiętniki, lecz nie publiczne teksty. Dziecko w podstawówce lepiej składa zdania.

 • konigin

  Oceniono 1 raz 1

  Zaraz sa w Niemczech i odwiedzili Nardowe Muzeum Futbolu w Manchesterze ?! Tez maja niezle umiejetnosci. Bilokacji...

 • Gość: gość

  Oceniono 15 razy -1

  brzydkie te dzieci

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX