Żona Kuby Błaszczykowskiego unika rozgłosu. Urodą przebija resztę WAGs. Jaka jest prywatnie?

Kuba Błaszczykowski to aktualnie największy bohater reprezentacji. Jego żona, w przeciwieństwie to partnerek Roberta Lewandowskiego, Artura Boruca czy Wojtka Szczęsnego, trzyma się raczej z dala od błysku fleszów. Co o niej wiemy?

Jakub Błaszczykowski od czerwca 2010 roku jest mężem Agaty Gołaszewskiej. Mają dwójkę dzieci - pięcioletnią Oliwię i dwuletnią Lenę. Poznali się kiedy piłkarz bronił barw Wisły Kraków.

Poznaliśmy się przez naszego wspólnego znajomego. To było parę dni przed wylotem Kuby z Wisłą Kraków na obóz na Cypr. W sumie pierwsze nasze spotkanie było po powrocie - wspominała w rozmowie z "Pytanie na Śniadanie".

Agata Błaszczykowska nie jest tak medialna jak większość koleżanek "po fachu". Raczej nie udziela się w mediach, jej aktywność na kontach społecznościowych również nie jest zbyt duża. Jedno jest pewne - urodą niczym nie ustępuje bardziej znanym WAGs.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

We wspomnianym wywiadzie dla "Pytania na Śniadanie", Agata Błaszczykowska opowiedziała o tym, jaki jej mąż jest z bardziej prywatnej strony.

Jest strasznie czułym ojcem (...) ale, co mnie zdziwiło, jest też cierpliwym tatą - mówiła.

ZOBACZ TEŻ: Biografia Jakuba Błaszczykowskiego >>

Zobacz wideo

EK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.