"Na dobre i na złe". Kłopoty w rodzinie Oli i Przemka. Wkracza opieka społeczna

Zapraszamy na 618 odcinek "Na dobre i na złe" ! Niektórych słów nie można cofnąć... I są błędy, których nie da się naprawić. O czym wkrótce przekonają się bohaterowie z Leśnej Góry. Kto dostanie bolesną lekcję życia?

W kolejnym odcinku " Na dobre i na złe " Adam (Grzegorz Daukszewicz) spędzi miłe chwile z Anetą ( Natalia Rybicka ), ale szybko odstawi nową "przyjaciółkę" na boczny tor. Zapowie, że na poważny związek - oraz miłość - nie ma szans. I złamie tym dziewczynie serce.

Wiesz, że wyjeżdżam Nie chcę zaczynać niczego, co będzie mi szkoda zostawić.
Zaryzykuj...
Proszę cię... Wystarczy mój brat!
Też cię nie chce stracić?

Tymczasem ojciec Oli ( Olgierd Łukaszewicz ) wyjdzie ze szpitala i odwiedzi Przemka (Marcin Rogacewicz) - prosząc o wybaczenie. Doktor Zapała w końcu wybuchnie... I nie będzie zważać na słowa!

W dupie mam tę pana skruchę! Przez pana moje dziecko mogło stracić życie! Rozumie pan?! Frani by dziś tu z nami nie było, bo musiał się pan nawalić!

Ostra kłótnia czeka również Olę (Anna Karczmarczyk). Młoda lekarka odmówi wykonania zabiegu, który zleci Radwan ( Mateusz Damięcki ). Ordynator... wyrzuci ją z pracy! Jednak na tym problemy doktor Pietrzak się nie zakończą.

W hotelu rezydentów znów pojawi się Głowacka (Anna Wodzyńska) - pracownica opieki społecznej... Uzna, że Ola oraz Przemek nie nadają się na rodziców! Urzędniczka przyjedzie w końcu do żłobka i postanowi zabrać Franię do pogotowia opiekuńczego.

Zobaczysz, tam gdzie pójdziemy jest sporo zabawek I są inne dzieci

Czy Ola dotrze do córki na czas - i udowodni, że jest dobrą matką?

Doktor Mróz (Magdalena Turczeniewicz) spróbuje za to pomóc jednemu ze swoich przyjaciół - Ignacemu (w tej roli Maciej Wojdyła). W szpitalu lekarka zorientuje się jednak, że jej kolega ma kochanka (Bartosz Mazur) i od lat ukrywa przed żoną (Magdalena Biegańska) fakt, iż jest gejem. Zbulwersowana, opowie o wszystkim Radwanowi:

Całe szczęście nie jestem na jej miejscu Mam kochającego męża, jesteśmy szczęśliwi...

A Krzysztof wyzna jej prawdę o romansie Dębskiego!

Jesteś pewna? Że twój mąż faktycznie jest taki... kochający?
Co ty chcesz mi powiedzieć?...
Nie chcę, ale nie mam wyjścia.
Szlag mnie trafia jak robi cię w konia ten twój "kochający" mąż zdradza cię.

Jak Sylwia zareaguje na takiego "newsa"? Odpowiedź tylko na antenie TVP2 - już 16 grudnia!

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o: