"Ranczo". Możesz zagrać w serialu. Trwa licytacja miejsca w obsadzie

Nietypowa akcja charytatywna twórców serialu "Ranczo" i portalu PoznajGwiazdę.pl. Można kupić sobie miejsce w obsadzie serialu i zagrać w jednym z odcinków X sezonu.

Epizod w serialu "Ranczo" , dzień na planie w trakcie realizacji zdjęć, odwiedzenie miejsc dostępnych tylko ekipie, możliwość spotkania ulubionych aktorów i podejrzenia jak się nagrywa kultowy serial będzie można zdobyć w unikalnej licytacji na portalu PoznajGwiazde.pl.

Dochód z akcji wspomoże Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy protezy serca dla dzieci, dzięki której można uniknąć przeszczepu serca! Aukcja zakończy się 25 sierpnia.

Epizod w X. sezonie "Rancza" zostanie dopasowany do Zwycięzcy licytacji. Nagranie roli oraz dzień na planie będą w terminie wrzesień - listopad w Jeruzalu, gdzie mieści się kościół, plebania, sklep Więcławskiej, a także słynna "Ławeczka".

W ramach zwiedzania planu zdjęciowego będzie można obserwować nagrania i obejrzeć charakterystyczne dla serialu obiekty, zjeść posiłek razem z aktorami i ekipą w barobusie, zobaczyć miejsce, w którym przechowywane są kostiumy i robiona charakteryzacja,  porozmawiać z aktorami i twórcami serialu, a także zrobić wspólne zdjęcia i zdobyć autografy.

socha

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.