Małgorzata Foremniak w nowym serialu TVP planowanym w miejsce "Rancza"? Mamy komentarz stacji

Serial ma nosić nazwę "Zakład" i ma wejść do ramówki w miejsce, które dziś zajmuje "Ranczo". Popularność zapewnić ma umieszczenie w obsadzie m.in. Małgorzaty Foremniak. Tyle plotka, a fakty?

Powołując się na anonimowe źródło, być może ze strony producenta, Afterparty.pl doniósł czytelnikom o planach stworzenia nowego serialu komediowo-obyczajowego. "Ranczo", jak potwierdza rzecznik TVP, "raczej schodzi z anteny", więc potrzebny jest nowy serial którym stacja utrzyma fanów wchodzącej w 10 i ostatni sezon serii. Stąd pomysł na "Zakład" i Małgorzatę Foremniak.

Tytuł nic mi nie mówi, możliwe że jest roboczy. Same plany produkcji są na bardzo wczesnym etapie i przynajmniej do sierpnia nie będziemy wiedzieli, czy taki serial na pewno powstanie. Tak samo sprawa obsady nie została ustalona. Tych decyzji nie podejmie już odchodzący zarząd, a nowego nie będzie przynajmniej do 28 lipca - tłumaczy Plotek.pl rzecznik TVP.

Małgorzata Foremniak zdobyła wielu fanów rolą doktor Zosi w serialu TVP " Na dobre i na złe ", wkrótce zobaczymy ją w produkcji TVN " Aż po sufit ".

socha

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.