"M jak Miłość". Po wakacjach 2015 Marek wyremontuje spalony dom Mostowiaków w Grabinie

Po wakacjach odcinki "M jak Miłość" zaczną się dramatycznie, bo Mosotowiakowie zostaną bez dachu nad głową. Ich dom w Grabinie spalił szaleniec Rafał.

Serial " M jak Miłość " wróci po wakacjach 2015 z całą masą problemów dla rodziny Mostowiaków. Najważniejszy z nich to odbudowa domu w Grabinie, podpalonego przez dozorcę Rafała (Przemysław Bluszcz) w finale 15. sezonu. W 1152 odcinku nowego sezonu Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) zdecyduje się wyremontować zniszczony dom.

Chwilowo bezdomni, Marek i Ewa znajdą spokojny kąt u Jerzego Kolędy (Artur Barciś) w Lipnicy. Tam Mostowiakowie urządzą pokój dla dziecka Natalki (Marcjanna Lelek).

Po pożarze domu w Grabinie Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz) będą zrozpaczeni. Seniorzy rodu Mostowiaków stracili dom nad głową i będą musieli się wyprowadzić. Swoje drzwi otworzą przed nimi Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek). Choć dom Zduńskich na Deszczowej będzie pełen ludzie, Kinga będzie miała wspaniałą opiekunkę dla Lenki i Mikołaja.

Pierwszy odcinek po wakacjach 2015 już we wtorek 1.09.201 o godz. 20:40 w TVP2.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.