"M jak Miłość". Po wakacjach 2015 nowe odcinki od wtorku, 1 września. Zobacz Hanię, córkę Natalii

Choć do premierowych, powakacyjnych odcinków "M jak Miłość" kilka miesięcy, Telewizja Polska pokazała kilka radosnych scen z 16. sezonu.

W Grabinie zapanuje wielka radość, bo w nowych odcinkach Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek) będzie miała dziecko. W " M jak Miłość " 19-letnia córka Marka (Kacper Kruszewski) urodzi dziewczynkę i nada jej na imię Hani na cześć zmarłej babci, Hanki Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska).

Choć w ostatnich, przedwakacyjnych odcinkach serialu do porodu Natalki został miesiąc, zobaczymy go dopiero w nowym 16 sezonie " M jak miłość " po wakacjach 2015. W końcu w serialu czas biegnie inaczej, niż w naszym świecie.

To jest akurat fajny zbieg okoliczności, bo dzisiaj kiedy nagrywamy odcinek "Kulis serialu M jak miłość" o mamach moja bohatareka zostaje mamą. Dla mnie to jest super przygoda, wydaje mi się to niesamowite. Sama chyba jeszcze nie mam w sobie takich uczuć, żeby wyobrazić sobie jak to jest mieć takie dziecko, ale strasznie mnie to wzrusza. Myślę, że bycie mamą to jest super sprawa - powiedziała Marcjanna Lelek.

Dzięki "Kulisom serialu M jak Miłość" wiemy, że poród zakończy się szczęśliwie a mała Hania natychmiast rozkocha w sobie młoda mamę.

Nowe odcinki "M jak Miłość" już po wakacjach 2015 od wtorku, 1 września.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.