"M jak Miłość". Odcinek 1146 - poniedziałek 25 maja. Śledztwo Ewy i Marka. Kim jest dozorca?

W "M jak Miłość" osoba dozorcy zaczyna w końcu wzbudzać podejrzenia. Ewa i Marek spróbują ustalić, kim właściwie jest Rafał.

Rafał ( Przemysław Bluszcz ) wzbudza podejrzenia Mostowiaków. Ewa ( Dominika Kluźniak ) i Marek ( Kacper Kuszewski ) boją się, że mężczyzna może zrobić krzywdę Annie (Tamara Arciuch). Para wszczyna prywatne śledztwo w sprawie dozorcy.

W 1146. odcinku '' M jak miłość '' to jednak Tomkowi ( Andrzej Młynarczyk ) udaje się dowiedzieć, że opiekun siedliska Anny to nie były więzień, a uciekinier ze szpitala psychiatrycznego. Od Anny, byłej żony Rafała, kobiety niezwykle podobnej do Gruszyńskiej, dowiadują się, że szaleniec o mało jej nie zabił.

Anna bardzo długo nie chce dopuścić do siebie myśli, że Rafał może stanowić zagrożenie. Ona widzi pewne symptomy, ale widzie je dużo później niż wszyscy inni. Nawet jeśli widzi jakieś rzeczy które ją niepokoją, bagatelizuje je. Bardzo chce wierzyć, że decyzja którą podjęła - o obdarzeniu Rafała zaufaniem - była słuszna. Nawet kiedy zagrożenia stają się namacalne, ona jest osobą najspokojniejszą ze wszystkich - powiedziała Tamara Arciuch w ''Kulisach serialu M jak miłość''.

1146 odcinek "M jak Miłość" w poniedziałek, 25 maja o godz. 20.45 w TVP2.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.