Na dobre i na złe. Janek urządzi w domu striptiz

W "Na dobre i na złe" na jaw wychodzi dramatyczna tajemnica z przeszłości Janka.

W 599 odcinku " Na dobre i na złe " na szczęściu Oli ( Anna Karczmarczyk ) i Janka ( Krzysztof Kwiatkowski ) cieniem kładzie się tajemnica z przeszłości mężczyzny. Okazuje się, że przed laty wspólnie z kolegą Damianem (Mateusz Jordan-Młodziankowski) przeprowadził nielegalny zabieg. Teraz była pacjentka Beata (Anna Markowicz) go szantażuje.

Choć Stanisławski nie jest odpowiedzialnym facetem, zakochana Ola tego nie widzi. Daje mu drugą szansę, ale szybko nadchodzi kolejny kryzys. Wszystko przez tajemnice młodego lekarza. Dowiadujemy się o niej, gdy Jan odbiera telefon od szantażującej go Beaty. Kobieta znów mu grozi, chce pieniędzy za milczenie.

Za plecami Oli umawia się w klubie fitness z Damianem. Wpada jednak na Olę, która przyszła tam poćwiczyć. Dziewczyna odkrywa, że jej ukochany ma podejrzane znajomości. Damian rzucił medycynę, pracuje jako striptizer i wstrzykuje sobie sterydy.

Boję się, że masz jakieś problemy.
Sporo się ostatnio dzieje Nie nadążam, żeby ci o wszystkim powiedzieć Jakbym miał jakieś problemy, na pewno byś o tym wiedziała.

Ostatecznie kolega Janka ląduje w szpitalu w Leśnej Górze. Stanisławski ratuje mu życie ale spóźnia się do domu. Chcąc pocieszyć wściekłą Olę robi w domu striptiz.

599 odcinek "Na dobre i na złe" już w środę 13 maja na TVP2 o godz. 20.40. Zobacz jego zapowiedź.

Zobacz wideo

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.