Jan Kulczyk nie żyje. Podano bezpośrednią przyczynę śmierci

Jan Kulczyk, najbogatszy Polak, zmarł w klinice Wiedniu w wieku 65 lat. Wiadomo już, co było bezpośrednią przyczyną śmierci.

Jan Kulczyk trafił do kliniki w piątek po tym, jak poczuł się źle. Przeszedł drobny zabieg kardiologiczny , po którym miał zostać wypisany ze szpitala. Śmierć nastąpiła w wyniku komplikacji po zabiegu.

Przyczyną śmierci Jana Kulczyka był zator żylno-płucny - poinformowano na stronie RMF.FM.
Tam [w Wiedniu - red.] również są znakomici eksperci. Nie próbujemy dokonywać pochopnych ocen tylko dlatego, że tą osobą był szanowany powszechnie i znany pan Kulczyk. Podchodzimy do tego tak, jak do każdego pacjenta - powiedział minister zdrowia, Marian Zembala, kardiochirurg.

Jan Kulczyk od dłuższego czasu miał kłopoty ze zdrowiem - przyznał Waldemar Dąbrowski, dyrektor Teatru Wielkiego-Opery Narodowej, prywatnie znajomy Kulczyka.

Wiedziałem, że ostatnio nie czuje się najlepiej. Ale też wiedziałem, że on umie zadbać o siebie, że jest w kontakcie ze znakomitymi polskimi lekarzami, pod opieką kliniki wiedeńskiej, gdzie często bywał - powiedział.

alex

Przyczyną śmierci Jana Kulczyka był zator żylno-płucny.

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/ekonomia/news-jan-kulczyk-nie-zyje-od-dawna-mial-problemy-ze-zdrowiem,nId,1860534#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefoxPrzy

Przyczyną śmierci Jana Kulczyka był zator żylno-płucny.

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/ekonomia/news-jan-kulczyk-nie-zyje-od-dawna-mial-problemy-ze-zdrowiem,nId,1860534#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o: