Hakerzy odpowiedzialni za aferę Sony znowu grożą: Pokażemy, jak gorzki los powinien ich spotkać

"Świat będzie pełen strachu. Pamiętajcie 11 września 2001". Hakerzy walczący z Sony Pictures Entertainment zaostrzają swoje groźby. Zaatakują kina.

24 listopada grupa hakerów o nazwie Strażnicy Pokoju (GOP) włamała się na serwery Sony Pictures i upubliczniła prywatną korespondencję pracowników studia ( Hakerzy wykradli dane Sony. A w nich: Jolie to minimalnie utalentowany, rozpieszczony bachor! Dostaje się też Sandlerowi). Przestępcy żądali wycofania komedii "Wywiad ze Słońcem Narodu", opowiadającej o spisku na życie Kim Dżong Una, przywódcy Korei Północnej.

Ponieważ jednak Sony nie ugięło się pod groźbami hakerów, ci zaostrzyli je. Dziś serwis Variety.com opublikował wiadomość GOP, którzy zapowiadają atak na kina, wyświetlające film z Jamesem Franco i Sethem Rogenem.

Uwaga!
Na jak gorzki los powinni zostać skazani ci, którzy znajdują rozrywkę w strachu i terrorze, pokażemy Wam dokładnie wtedy, gdy będzie pokazywany film "Wywiad ze Słońcem Narodu", nie wyłączając premiery.
Wkrótce cały świat zobaczy, jak okropny film nakręciło Sony Pictures Entertainment.
Świat będzie pełen strachu.
Pamiętajcie o 11 września 2001.
Zalecamy Wam, abyście się trzymali z dala tych miejsc w tym czasie (jeśli Wasz dom znajduje się w pobliżu, lepiej go opuście).
Cokolwiek stanie się w nadchodzących dniach wywołane jest przez chciwość Sony Pictures Entertainment.
Cały świat potępi Sony.

Wywiad ze Słońcem Narodu (ang. The Interview), plakatWywiad ze Słońcem Narodu (ang. The Interview), plakat mat. prasowe mat. prasowe

Póki co. po tej wiadomości ani rzecznik Sony, ani też FBI. nie wydali oficjalnych oświadczeń. Są już pierwsze kina, które wycofały się pokazów filmu. Swoją decyzję w tej sprawie ogłosiła sieć multiplexów Bow Tie Cinemas, która ma około 55 kin w całych Stanach, podaje Variety.com.

Światowa premiera filmu ma się odbyć 25 grudnia. W Polsce film trafi na ekrany 23 stycznia 2015.

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.