KKP oskarża Muchę o promowanie się na dziecku. Aktorka ostro: Od mojego macierzyństwa wara!

Nowa wojna w polskim show-biznesie?

Karolina Korwin Piotrowska nie jest zadowolona ze sposobu, w jaki Anna Mucha promuje się w mediach. W swoim programie oskarżyła ją o to, że zamiast grać w filmach wykorzystuje swoje macierzyństwo i ustawia się z paparazzi. Oczywiście Mucha szybko odpowiedziała.

Dziennikarka od lat krytykuje świat polskiego show-biznesu. Teraz dostało się Annie Musze , z którą jeszcze niedawno łączyła ją bliska znajomość. Karolinie Korwin Piotrowskiej nie podoba się, w jaki sposób aktorka kieruje swoją "karierą". Uważa, że zbyt często bywa "ekspertem" w programach publicystycznych, a także, że promuje się przez swoje macierzyństwo:

Zawsze się zastanawiam, co taki celebryta, który ma inny poziom życia, wie o życiu? To jest krótki okres czasu, kiedy Anna Mucha jest ekspertką od biznesu, potem w TVN 24 jest jej biust i obok pani Terlikowska, gdzie mówiły o nagości. Potem ekspertka od finansów i bankowości. "Urodziłam, bo mam stabilną sytuację życiową" - na ustawkach się zarabia. Mamy historię, która jest mi najbliższa, czyli wstawienie się w sprawie "pijanych debili". To było fajne. Ale na miłość boską: finanse, nagość, biznes - tego jest za dużo. To jest desperacja, i to daleko posunięta, bo ja się po prostu boję, że Mucha będzie ekspertką w rządzie pani Kopacz.Lubię swojskie ludowe przysłowia - co za dużo to nie zdrowo - powiedziała w "Maglu Towarzyskim" Korwin- Piotrowska.

Anna Mucha nie należy do gwiazd, które potulnie znoszą krytykę. Słowa dziennikarki bardzo ją zdenerwowały, a na swoim blogu odpowiedziała jej w ostry sposób:

Ostatnio, nie po raz pierwszy zresztą, na ząb postanowiła wziąć mnie Karolina Korwin Piotrowska, niegdyś błyskotliwa dziennikarka filmowa, dziś pani zajmująca się głównie maglem i przeglądami szmatławej prasy. I ja, i ona lubimy powiedzonka. Przypomniało mi się jedno: "tonący brzydko się chwyta". Zmilczę nad komentarzami na temat mojego aktorstwa, pomówieniem o ustawki z paparatami, czy ignorowaniem faktów. Ale od mojego macierzyństwa i tego, co z nim robię, wara! - napisała aktorka.

Udzieliła też Korwin Piotrowskiej kilka rad:

Czas wyjść z magla i przewietrzyć głowę. Może się zakochać i polubić życie... Mówisz: "nieuchronnie lata lecą, człowiek się zmienia, zmieniają się widzowie, odbiorcy i media, ale rachunki płacić trzeba ". I Ty pewnie to rozumiesz, jak mało kto - stwierdziła Mucha. - Na koniec jeszcze jedno powiedzonko: psy szczekają, karawana idzie dalej.

Anna MuchaAnna Mucha KAPIF KAPIF

Kto ma tu Waszym zdaniem rację?

Zobacz wideo

jus

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.