Kardashian i Rihanna kolejnymi ofiarami wycieku nagich zdjęć. Hakerzy opublikowali jeszcze więcej prywatnych fotografii i filmów gwiazd

Skandal trwa.

Następna porcja nagich zdjęć gwiazd pojawiła się w internecie w sobotę rano czasu amerykańskiego. Internauci mogli zobaczyć na nich nagie Kim Kardashian, Rihannę, Vanessę Hudgens czy Avril Lavigne.

Ledwie opinia publiczna zdążyła ochłonąć po aferze z wyciekiem do sieci nagich, prywatnych zdjęć gwiazd , a okazało się, że na tym wcale nie koniec. Jak podaje portal Uproxx.com, na stronie 4Chan pojawiły się kolejne fotografie celebrytów wykradzione przez hakerów. Nie zostały jednak rozpowszechnione w takim stopniu, jak miało to miejsce w przypadku sprzed niespełna  miesiąca. Tym razem administratorzy natychmiast zareagowali na te rażące naruszenie prywatności osób znanych z pierwszych stron kolorowej prasy.

Zostały szybko usunięte zgodnie z nową polityką serwisu - informuje strona.

Nagie zdjęcia gwiazdNagie zdjęcia gwiazd 4chan/print screen 4chan/print screen

Nie wiadomo, kiedy zdjęcia zostały wykonane. Amerykański dziennikarz show-biznesowy Perez Hilton informuje , że na zdjęciach Kardashian nie widać jej obrączki, co wskazywałoby na to, że pochodzą z czasu, kiedy nie była jeszcze żoną Westa. Rzecznik celebrytki na ten moment nie chce udzielić żadnego komentarza w sprawie.

Hakerzy zapowiadali, że nie poprzestaną jedynie na zdjęciach Jennifer Lawerence. Ich ostatnie zachowanie dowodzi, że zamierzają dotrzymać słowa. Policja wciąż blokuje ich publikacje, a nad sprawą od samego początku pracuje FBI. Ostatnia publikacja pokazuje jednak, że nie są nawet blisko jej rozwiązania.

jus

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.