Już dziś 1500. odcinek "Pierwszej miłości"!

Na tę chwilę z pewnością czekają z niecierpliwością wszyscy fani serialu "Pierwsza miłość". Jutro na antenie Polsatu zobaczymy już 1500. odcinek!

Już dziś zobaczymy 1500. odcinek serialu "Pierwsza miłość"! Wierni widzowie zapewne już zacierają ręce. Realizatorzy przygotowali kilka niespodzianek! Jedną z nich jest nowa czołówka serialu i nowe przygody Waszych ulubionych postaci.

Pierwsza miłośćPierwsza miłość Screen z youtube.com

Serial poświęcony perypetiom wrocławskich bohaterów możemy oglądać od 4 listopada 2004 roku. Wtedy to poznaliśmy Marysię ( Aneta Zając ), która opuszcza rodzinne Wadlewo i przenosi się do miasta, aby studiować medycynę. Poznaje tam Pawła ( Mikołaj Krawczyk ), z którym połączyła ją pierwsza miłość. Jednak od tego czasu wiele się zmieniło, rodziły się nowe związki, a rozpadały się stare. Jednak niezmiennym elementem było zawsze szczere uczucie.

 

Na planie "Pierwszej miłości" zakwitła też prawdziwa miłość. Kiedy na małych ekranach widzowie mogli śledzić losy sympatycznej pary: Marysi i Pawła, okazało się, że aktorzy są w sobie zakochani także w życiu prywatnym. Owocem ich związku są bliźniaki.

Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk.Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk. Kapif

Niestety, od kilku tygodni wiadomo, że, podobnie jak w serialu, Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk rozstali się! Aktor spotyka się ze swoją nową partnerką z planu - Agnieszką Włodarczyk. Serialowy scenariusz ma proroczą moc, ponieważ Paweł i Ania ( Agnieszka Włodarczyk ) stanowią parę połączoną głębokim i, podobnie jak w życiu, burzliwym uczuciem.

Pierwsza miłość.Pierwsza miłość. ATM

W 1500. odcinku czekają  na nas także zaskakujące zwroty akcji. Wygląda na to, że w Wadlewie zakwitnie nowa miłość! Domyślacie się kogo ugodzi strzała amora? Możemy się spodziewać także i bardziej smutnych momentów. Jak pamiętacie, u Grażyny (Grażyna Wolszczak) jakiś czas temu wykryto raka piersi, w jubileuszowym odcinku bohaterkę czeka operacja. Oby zakończona powodzeniem!

Grażyna Wolszczak, Urszula Dębska, Grażyna Wolszczak, Urszula Dębska,  Polsat

Grażyna Wolszczak, Urszula Dębska, Grażyna Wolszczak, Urszula Dębska,  Polsat

Agnieszka Wielgosz, Marcin BłaszakAgnieszka Wielgosz, Marcin Błaszak Polsat

Czym zaskoczą nas bohaterowie w kolejnych odcinkach?

Zuz.

Czytaj też Plotka na iPhone'ie i telefonach z Androidem !

Zobacz także:

Gwiazdy bez dystansu. Kto nie umie śmiać się z samego siebie? cz. 2

Tylko u nas! Seksowna Mucha zabrała córkę do pracy. Wygląda kwitnąco!

Oto najgorętsze pary w polskim show-biznesie [RANKING]

Więcej http://www.se.pl/pierwsza-milosc-odc-1500,149170/ Na usta aż ciśnie się pytanie, co przyniosą kolejne odcinki? Czym zaskoczą nas ulubieni bohaterowie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.