"Hotel Paradise". Hania cierpiała na zaburzenia odżywiania. Pokazała zdjęcia z czasów choroby

Hania z "Hotelu Paradise" zdradziła, że w przeszłości zmagała się z zaburzeniami odżywiania. Obserwatorzy chcieli poznać szczegóły jej choroby. Balcerzak wyznała, że zdjęcia wywołują u uczestniczki przykre wspomnienia.

Hania Balcerzak jest zdecydowanie jedną z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek obecnej edycji "Hotelu Paradise". Niemal od pierwszych chwil w Panamie 23-latka tworzy silną parę z Mikołajem. Popularność wpływa na rosnące grono obserwatorów instagramowego konta Balcerzak. Niedawno dziewczyna zdobyła się na szczere wyznanie.

Zobacz wideo Klaudia El Duris zdradza, ile przytyła. "Nie czuję się komfortowo"

"Hotel Paradise". Hania Balcerzak miała problemy z odżywianiem. Pokazała zdjęcia z tamtego okresu

W serii Q&A, Hania została zapytana przez internautkę o szczegóły dotyczące zaburzeń odżywiania, o których wspominała programowa partnerka Mikołaja. Balcerzak potwierdziła, że faktycznie, ma takie problemy za sobą. Podkreśliła również, że nigdy nie chorowała na anoreksję.

Miałam zaburzenia odżywiania, ale pamiętajmy o tym, że do tego nie zalicza się tylko anoreksja. Nawiązując do innych pytań, odpowiadam, że nigdy na anoreksję nie chorowałam - czytamy na Instagramie.

Obserwatorzy dopytywali też o wagę Balcerzak w momencie, kiedy ta cierpiała na zaburzenia. Dziewczyna przyznała, że zdjęcia z najbardziej krytycznego momentu przywołują przykre wspomnienia.

Ile najwięcej ważyłaś? - chcieli wiedzieć fani.
70, ale nie chcę szukać zdjęć z tego czasu. Tutaj około 64 kg - odpowiedziała Balcerzak.

Hania 'Hotel Paradise'Hania 'Hotel Paradise' Instagram, @hania.hotelparadise6

Dodajmy, że Balcerzak nie jest jedyną uczestniczką "Hotelu Paradise", która zmagała się z tego typu problemami. Wprost o zaburzeniach odżywiania mówiła Wiktoria z czwartej edycji programu, a także Jay, sportowiec, który popularność zdobył dzięki udziałowi w piątym sezonie "Hotelu Paradise".

Więcej o: