"Ślub od pierwszego wejrzenia". Karol o świętach z Laurą: Gdzie jest miłość, tam jest życie. Fani widzą w tym drugie dno

Tegoroczne Boże Narodzenie było pierwszym, które Laura i Karol spędzili razem. Z tej okazji zakochani uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowili podzielić się z fanami miłością.

Więcej o uczestnikach programów telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl

Dopasowani do innych partnerów w programie Laura i Karol są dowodem na to, że eksperci "Ślubu od pierwszego wejrzenia" czasem się mylą. Para, która związek oficjalnie potwierdziła kilka tygodni po tym, gdy zakończyła się edycja, w której brali udział, nadal jest razem. Nieco ponad pół roku później uczestnicy programu są wciąż niezwykle zakochani i świętują pierwsze wspólne Boże Narodzenie.

Zobacz wideo Magdalena Chorzewska odpowiada na pytania o "Ślub od pierwszego wejrzenia"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Pierwsze święta Laury i Karola

W pierwszy dzień świąt Karol wrzucił na Instagram zdjęcie, na którym całują się z Laurą na tle bożonarodzeniowych dekoracji. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oznaczył ukochaną w poście i przy okazji złożył fanom życzenia od obydwojga.

Miłości wam życzymy. Gdzie jest miłość, tam jest życie - napisał.

Instagramowy post wywołał dużo emocji, a obserwujący natychmiast zaczęli dopytywać, czy tymi słowami Karol chciał przekazać między wierszami ukryty przekaz.

Coś mam dziwne wrażenie, że chyba liczba trzy się tak w postach między wierszami pokazuje.
O, czyżbym dobrze zrozumiała przekaz? Pojawiło się nowe życie? - czytamy w komentarzach.

Na pytanie o "nowe życie" Karol odpowiedział jednak szybko i stanowczo zaprzeczył.

Jeszcze nie - odpisał.

Część internautów zwróciła też słusznie uwagę, że tego rodzaju dociekania i dopytywanie pary w każdym poście, czy spodziewa się dziecka, są niezwykle nie na miejscu. 

 

Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mieli za sobą niezwykle intensywny rok, obfitujący w wiele poważnych zmian życiowych. We wrześniu Karol zostawił własne cztery kąty w Jelczu i wprowadził się do Laury do Gliwic. Związek pary wszedł jednak w kolejny etap i postanowili znaleźć dla siebie wspólne lokum. Kilka dni przed świętami poinformowali na Instagramie, że kupili mieszkanie, a przed nimi dużo pracy związanej z remontem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.