"Rolnik szuka żony". Elżbieta po raz kolejny o rozstaniu z Markiem. "Nie wiem, czy odważę się na związek"

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" opowiedziała o emocjach, które towarzyszą jej po rozstaniu z Markiem. Czy nieudany związek przekreśli szanse na szczęście?

Więcej o programie "Rolnik szuka żony" przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Elżbieta w programie "Rolnik szuka żony" wybrała Marka spośród trzech kandydatów, którzy przybyli na gospodarstwo, by walczyć o jej względy. Chociaż początkowo wydawało się, że para jest dobrana idealnie, to po wyjeździe kamer wszystko uległo drastycznej zmianie. Marek nie okazywał rolniczce należytego zainteresowania, w niewybredny sposób komentował również wiek kobiety. W finałowym odcinku "Rolnik szuka żony" Elżbieta wyglądała na bardzo zranioną, przyznała zresztą, że rozstanie kosztowało ją bardzo dużo. Teraz zabrała głos po raz kolejny.

Zobacz wideo Marta Paszkin pakuje się do przeprowadzki. "Jestem trochę umęczona"

"Rolnik szuka żony". Elżbieta w gorzkich słowach o przyszłości. "Zaufać komuś... myślę, że nie"

Elżbieta udzieliła wywiadu portalowi pomponik.pl, w którym przyznała, że związek i rozstanie z Markiem odznaczyły się na jej życiu bolesnym piętnem. Po raz pierwszy od siedmiu lat rolniczka zdecydowała się wejść w związek, by zaraz potem potwornie zawieźć się na wybranku. To bardzo mocno nadszarpnęło jej zaufanie w stosunku do mężczyzn.

Ja nie byłam w związku przez siedem lat, to nie wiem, czy ja się kiedykolwiek odważę na jakikolwiek związek. Zaufać komuś... myślę, że nie - wyznała Elżbieta z "Rolnik szuka żony" w rozmowie z portalem.

"Rolnik szuka żony". Elżbieta w finale zdradziła prawdę. Marek obrażał ją

W odcinku finałowym Elżbieta przyznała, że wszystko pomiędzy nią a Markiem zaczęło się psuć po przeprowadzce mężczyzny na gospodarstwo rolniczki. Zdaniem uczestniczki, wdowiec całe dnie przesiadywał na kanapie i przeglądał portale społecznościowe. Zasugerował jej również, by zainwestowała w zabiegi medycyny estetycznej na twarz.

Miejmy nadzieję, że Elżbieta niebawem podniesie się po rozstaniu i odnajdzie szczęście u boku wymarzonego partnera.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.