"Ślub od pierwszego wejrzenia". Zdjęcie Anety z samochodem wywołało burzę. "To chyba Audi męża?" Odpowiedziała

Decyzje par szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznamy dosłownie za kilka dni, a im bliżej finału, tym bardziej fani są ciekawi wyników eksperymentu. Tym razem doszukali się wskazówek w samochodzie Anety.

Więcej o programach telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl

Na powodzenie małżeństwa Anety i Roberta wszyscy stawiali właściwe od dnia ślubu. Z każdym kolejnym odcinkiem widać było, jak pojawia się między nimi zażyłość, a fani nabierali pewności, że w dniu decyzji oboje będą chcieli pozostać w małżeństwie. Widzowie usiłowali też wyczytać, czy para nadal jest razem, z instagramowych kont Anety i Roberta. Prawdziwe poruszenie wywołało z pozoru niewinne zdjęcie w samochodzie. Tak duża liczba osób jest przekonana, że uczestniczka pozuje w aucie Roberta, że Aneta poczuła potrzebę wytłumaczenia się.

Małgosia i Paweł, Grzegorz i Ania - pary z 'Rolnik szuka żony', które wzięły ślub"Rolnik szuka żony". W programie wiele osób znalazło miłość. Oni wzięli ślub

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Fani dopatrzyli się samochodu Roberta na zdjęciu Anety

Niecały tydzień przed finałowym odcinkiem szóstego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Aneta wrzuciła na Instagramie zdjęcie z trasy, na którym pozuje w samochodzie. Na reakcję widzów nie trzeba było długo czekać - w komentarzach pojawiła się lawina głosów, że uczestniczka programu nie tylko pozuje w samochodzie męża, ale również Robert jest autorem fotografii.

To chyba w Audi męża?
Widzę, że Audi zakupiłaś. Przypadek?
Kto robił zdjęcie? - dopytują fani.

Aneta cierpliwie odpisywała na komentarze, tłumacząc, że to nie Audi, a BMW, w dodatku wygląda zupełnie inaczej niż samochód Roberta z programu. Uczestniczka wyjaśniła także, że zdjęcie wykonała samowyzwalaczem. Komentujący nie zostali jednak przekonani, dlatego Aneta postanowiła uciąć wszelkie spekulacje na InstaStories.

Przykro mi, jeśli myśleliście, że to auto Roberta. Nie Audi, niestety. Jak nie widać marki, polecam zbliżenie na felgę - napisała.

Wanda i Paweł Rabczewscy z DodąRodzice Dody zakochali się od pierwszego wejrzenia. Były też kłopoty

Na otarcie łez rozczarowanych fanów Aneta zostawiła także jeden interesujący komentarz. Jedna z fanek zmartwiła się zapowiedzią finału i spytała uczestniczkę, czy to ona i Robert mieli problem przy podjęciu decyzji. Aneta przyznała, ze póki co nic nie może powiedzieć, ale wszystko wyjaśni po emisji ostatniego odcinka.

Chętnie bym coś na ten temat powiedziała, ale niestety to dopiero po finale. Obiecuję, opowiem wszystko ze szczegółami - tajemniczo odpowiedziała Aneta.

Trzymamy za słowo! Ostatni odcinek szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" trafi na Player już 7 grudnia.

Więcej o: