"Ślub od pierwszego wejrzenia". Robert i Aneta planują drugie wesele. Siostra Roberta: Rodziny nie odpuszczą

Aneta i Robet zdradzili finałową decyzję jeszcze przed emisją ostatniego odcinka? Ulubiona para widzów szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozmawia już o zorganizowaniu drugiego wesela w gronie najbliższych.

Więcej o programach telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl

Niemal od pierwszego odcinka, w którym się poznali, Aneta i Robert zachowywali się jak para zakochanych. Oglądając szóstą edycję "Ślubu od pierwszego wejrzenia", można odnieść wrażenie, że znają się od lat i sukcesywnie pomału planują wspólną przyszłość. Decyzję par poznamy w najbliższym czasie, jednak fani nie mają wątpliwości, że pozbawiony dram związek Anety i Roberta przetrwał eksperyment. Podczas rodzinnego obiadu u siostry uczestnika zakochani poruszyli nawet kwestię zorganizowania jeszcze jednej imprezy ślubnej, jak można się domyślać, przeznaczonej już tylko dla rodziny.

Zobacz wideo Magdalena Chorzewska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na pytania

Wanda i Paweł Rabczewscy z DodąRodzice Dody zakochali się od pierwszego wejrzenia. Były też kłopoty

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta i Robert snują plany na przyszłość

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odwiedziła męża w rodzinnym Strzelnie. Podczas wizyty poznała okolicę, a także zobaczyła miejsce pracy Roberta. W przedostatnim odcinku szóstej edycji byliśmy również świadkami obiadu zorganizowanego przez siostrę uczestnika, Żanetę. Przy tej okazji rodzeństwo zadzwoniło do ojca, który z powodu problemów zdrowotnych nie mógł stawić się na ślubie i nie miał jeszcze okazji poznać ukochanej syna. Tata Roberta przyznał, że nie może się doczekać, aby spotkać Anetę na żywo.

Nadrobi na waszym kolejnym weselu - skomentowała Żaneta.
Nasze rodziny chyba tego nie odpuszczą, ja z Moniką na pewno - dodała.

Temat natychmiast podłapała Aneta, która potwierdziła, że również nastawia się na to wydarzenie.

Ja bym nie odpuściła - skomentowała słowa szwagierki.

Robert także podszedł do pomysłu entuzjastycznie i zażartował, że "też wpadnie" na wesele. Taka powtórna uroczystość byłaby z pewnością wspaniałym ukoronowaniem związku tej dwójki. Nie byłaby też wyjątkiem wśród uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Na odnowienie przysięgi małżeńskiej zdecydowali się Agnieszka i Wojtek z czwartej edycji programu, a dla Agi była to jednocześnie okazja do zmiany nazwiska.

Małgosia i Paweł, Grzegorz i Ania - pary z 'Rolnik szuka żony', które wzięły ślub"Rolnik szuka żony". W programie wiele osób znalazło miłość. Oni wzięli ślub

Odcinek z decyzjami par szóstej edycji show, w którym wszystko się wyjaśni, zostanie wyemitowany na TVN 14 grudnia, a widzowie śledzący "Ślub" na Playerze, poznają je tydzień wcześniej.

Więcej o: