"Ślub od pierwszego wejrzenia". Były uczestnik zdradził, że szykuje się kolejny ślub. "Będzie wesele!". Internauci mają typ

Jeden z byłych uczestników show "Ślub od pierwszego wejrzenia", Marcin Wichrowski, zasugerował, że być może fanów czeka niespodzianka. Jedna z osób, które wystąpiły w programie, już niedługo stanie na ślubnym kobiercu.

Więcej na temat "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i innych programów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Uczestnicy poprzednich edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" chętnie się spotykają i tworzą bardzo zgraną ekipę. Biorą wspólnie udział w różnego rodzaju akcjach.

Zobacz wideo Romantyczny wypad Kamila i Izy ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Szykuje się prawdziwa ceremonia

Marcin Wichrowski, który brał udział w drugim sezonie programu TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia", zamieścił w sieci zdjęcie z targów ślubnych. Przedstawia ono trzy uczestniczki show, które pozują w białych sukniach. Marcin sugeruje we wpisie, że jedna z nich już wkrótce stanie na ślubnym kobiercu.

Tyle piękna w jednym miejscu na raz nigdy nie spotkałem. Dziewczyny w sukniach ślubnych wyglądały zjawiskowo (...) Okazało się, że jedna z kobiet niebawem wyjdzie za mąż. Ale to będzie wesele! Jak myślicie, czyje?! - pyta w poście mężczyzna.
 

Fani próbują zgadnąć, o którą z uczestniczek chodzi. Stawiają na Anitę. Dlaczego? W końcu tworzy szczęśliwą parę z Adrianem, z którym doczekała się dwójki wspaniałych dzieci. Może teraz zapragnęła prawdziwej ceremonii?

Anita podczas wspólnego wypadu do Ogrodzieńca z pozostałymi uczestnikami "Ślubu od pierwszego wejrzenia" była tak oczarowana miejscem, że wyjawiła swoje skryte marzenie.

Czy coś bym zmieniła w swoim ślubie? Z jednej strony zawsze marzyło mi się wyznanie miłości w obecności jedynie najbliższych i świadków, gdzieś w otoczeniu pięknej natury, na przykład nad morzem, na plaży. (...) Tym razem byłby to jednak inny ślub - nie dwójki obcych ludzi, a świadoma decyzja kochającej się pary.
 

Jak myślicie, która z uczestniczek programu w najbliższym czasie weźmie ślub?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.