"Hotel Paradise". Wiktoria niepochlebnie wypowiedziała się na temat Ohy. Natka ostro skrytykowała zachowanie uczestniczki

Czwarta odsłona "Hotelu Paradise" budzi wiele emocji wśród widzów. Wiktoria spotkała się z dużą sympatią, teraz niepochlebnie wypowiedziała się na temat Ohy. Oburzona Natka ostro skrytykowała jej zachowanie.

Więcej o programach randkowych przeczytasz na Gazeta.pl

Czwarta edycja "Hotelu Paradise" budzi wśród widzów wiele emocji, niekoniecznie pozytywnych. Uważają, że ekipa uwzięła się na Wiktorię, która miała okazję powrócić do programu po tym, jak odpadła przez Miłosza. Fani reality show mogli zobaczyć, jak pozostali uczestnicy traktowali swoją koleżankę. Teraz role się odwróciły.

Zobacz wideo Inga z "Hotelu Paradise" o swoich toksycznych związkach

Po powrocie Wiktorii do "Hotelu Paradise" atmosfera nieco się uspokoiła. Uczestniczka ponownie związała się z Miłoszem, niestety nie na długo. Mężczyzna musiał opuścić program TVN7. Na jego miejscu pojawił się Łukasz, którym od razu się zainteresowała. Tuż przed Rajskim Rozdaniem Wiktoria opowiedziała nowemu koledze o tym, jak już miała okazje odpaść z programu. 

Zobacz także: Pyskówki z Dodą, seksistowskie pytania do Kożuchowskiej. Przypominamy najbardziej pamiętne momenty programu Kuby Wojewódzkiego

Wiktoria niepochlebnie wypowiedziała się na temat Ohy

Wiktoria powiedziała Łukaszowi, że odpadła, ponieważ Miłosz wybrał inną uczestniczkę. Sposób, w jaki opisała Ohę nie spodobał się wielu osobom. Stwierdziła, że ta była "gruba i pryszczata". Jej słowa ostro podsumowała inna koleżanka z hotelu

Wypowiedź Wiktorii skrytykowała Natka

Natka na swoim Instagramie została zapytana, co sądzi o słowach Wiktorii na temat Ohy. Uczestniczka czwartej edycji "Hotelu Paradise" zwróciła uwagę, że osoba, która sama miała borykała się z zaburzeniami odżywiania, nie powinna oceniać innych przez pryzmat wyglądu.  

Myślę, że jeśli ktoś zmagający się w przeszłości z rzekomymi zaburzeniami odżywiania na poważnym poziomie nazywa inną kobietę grubą, tylko po to, żeby, pokazać swoją nad nią wyższość, to musi mieć ze sobą poważny problem. Dla mnie jesteś piękna - Natka o słowach Wiktorii na temat Ohy.

Natka uważa, że Wiktoria chciała w ten sposób pokazać swoją wyższość nad Ohą. Postanowiła zwrócić się do swojej koleżanki i dodać jej otuchy. Przyznała, że dla niej jest piękna.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.