Pyskówki z Dodą, seksistowskie pytania do Kożuchowskiej. Przypominamy najbardziej pamiętne momenty programu Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki miał odejść z TVN, jednak jego wpis okazał się jedynie kiepską promocją programu. My przypominamy najbardziej pamiętne momenty. Kontrowersyjny prowadzący często pozwalał sobie na niewybredne żarty.

Kuba Wojewódzki niespodziewanie ogłosił na Instagramie, że jego program "Kuba Wojewódzki" znika z anteny TVN. Tym samym pożegnał się z fanami. Zaledwie kilka godzin później Edward Miszczak zdementował jego wpis, określając go jako totalną głupotę. Prowadzący talk-show słynie ze swojego ciętego języka. Swoich gości często przepytywał o bardzo prywatne i intymne sprawy. Bezwstydnie rozmawiał o szczegółach życiach prywatnego, a nawet preferencjach seksualnych, nie zważając na to, czy ktoś ma na to ochotę. Niektóre momenty programu szczególnie zapadły w pamięć.

Zobacz wideo Ata Postek o wizycie u Kuby Wojewódzkiego. "Zaatakował mnie o Piotra Kukulskiego"

Doda u Kuby Wojewódzkiego

Doda na kanapie Kuby pojawiła się trzy razy. Musimy przyznać, że pierwsze wystąpienia wokalistki u dziennikarza na lata zostały zapamiętane przez widzów. Podczas pierwszej wizyty padło słynne hasło "Bo mi się bzykać chciało". Prowadzący dopytywał o jej pożycie z Radkiem Majdanem.

Po prostu miałam ochotę, bo się nie bzykałam tydzień. Bzyknę się w kiblu, bo mi się chce, a nie dlatego, żeby inni mieli sobie na co patrzeć.
To był twój narzeczony? - dopytywał Kuba.
Tak, a z kim miałam się bzykać? Tylko z narzeczonymi się bzykam - wyjaśniła Doda.
Ale po co, dlaczego?
Bo mi się bzykać chciało - odparła w końcu Doda.

Przy okazji Rabczewska pokazała swój tatuaż w miejscu intymnym.

Doda, Kuba WojewódzkiDoda, Kuba Wojewódzki screen youtube

Kolejna wizyta Dody również należała do mocno kontrowersyjnych, a to za sprawą potyczek słownych z prowadzącym. Kuba Wojewódzki publicznie wypowiadał się o niej w dość niepochlebny sposób. Doda nie jest osobą, która schowa głowę w piasek, zatem mając okazję, zaatakowała sama.

Jeżeli komukolwiek ubliżasz i sprzedajesz nieprawdę, żeby zrobić sobie show, to miej tę odwagę, żeby powiedzieć mi to w twarz. Jesteś ciotą, jesteś frajerem i nie masz honoru ani godności! - mówiła Rabczewska.

Aby ostudzić gospodarza, oblała go wodą. Po tym incydencie nie rozmawiali ze sobą przez kilka dobrych lat.

Doda, Kuba WojewódzkiDoda, Kuba Wojewódzki screen youtube

Rafał Pacześ u Kuby Wojewódzkiego

Rafał PacześRafał Pacześ screen TVN

Podczas wizyty Rafała Paczesia na kanapie samozwańczego króla TVN poruszono temat środka czystości w odbycie.

Myślę, że każdego, szczególnie dziewczyny, które tutaj siedzą, interesuje ten motyw, gdy napchałeś sobie Domestosa do du*y - zagaił zaintrygowany prowadzący.

Rafał Pacześ szybko wytłumaczył zebranej publiczności, skąd takie pytanie. 

(...) On mi po prostu chlupnął z wodą. Nie jestem poje*em, który sobie napycha Domestostos  w du*ę. Po prostu zalałem toaletę Domestosem i zapomniałem, a doskonale wiesz, co się dzieje, gdy żołnierz wpada do morza. Liznęło mi kapkę i powstał piękny żart - wytłumaczył Pacześ. 

Małgorzata Kożuchowska u Kuby Wojewódzkiego

Małgorzata Kożuchowska u Kuby WojewódzkiegoMałgorzata Kożuchowska u Kuby Wojewódzkiego fot. TVN

Małgorzata Kożuchowska nie raz gościła w programie dziennikarza. Podczas jej ostatniej wizyty w studio, Kuba Wojewódzki nawiązał temat jej serialowego partnera Tomasza Karolaka. Aktorzy w "Rodzince.pl" grają małżeństwo. Prowadzący nie mógł powstrzymać się od pytań na tle seksualnym.

Kręci cię Tomasz Karolak jako mężczyzna? Chciałabyś mieć z nim taki normalny, orgiastyczny seks? - zapytał Kuba Wojewódzki.

Takiej odpowiedzi od aktorki się nie spodziewał. Dosadnie to skomentowała.

Gdybym tak bardzo chciała, to myślę, że naprawdę nie byłoby żadnego problemu - odpowiedziała Małgorzata Kożuchowska.

Gospodarz programu był zszokowany.

Kuba Wojewódzki komentuje "panie po czterdziestce" i kobiece pośladki przy Edycie Górniak

Edyta Górniak w programie 'Kuba Wojewódzki'Edyta Górniak w programie 'Kuba Wojewódzki' fot. TVN

Kuba Wojewódzki nie raz pozwolił sobie na niesmaczne komentarze w kierunku kobiet. Kiedy zaprosił do programu Edytę Górniak, nie mogło zabraknąć tematu seksualności, który wydaje się ulubionym punktem show prowadzącego. Rozmowa zeszła na wielką gwiazdę muzyki.

Ja kiedyś myślałem, że kobieta po czterdziestce to jest pomnik przyrody. Ale dzisiaj żałuję swoich słów i przepraszam - powiedział Kuba Wojewódzki.
Ale patrz na Jennifer Lopez - odparła Edyta Górniak.
No, ojej. Ona ma taką pupę... Tam można postawić piwo, oprzeć rower i jeszcze jest miejsce na książki - "skomplementował" prowadzący.

Niewybredny komentarz gospodarza programu wywołał na twarzy piosenkarki zażenowanie. Przez chwilę nie wiedziała, co powiedzieć.

Maciej Stuhr dosadnie o Kubie Wojewódzkim

Maciej Stuhr u Kuby WojewódzkiegoMaciej Stuhr u Kuby Wojewódzkiego fot. TVN

W jednym z odcinków gościem Kuby Wojewódzkiego - nie pierwszy raz - był Maciej Stuhr. Prowadzący wypytywał go o podobieństwo do ojca. Próbował skierować rozmowę w kontrowersyjną stronę. Pytał, czy żałuje, że może być podobny do ojca. Zadał nawet pytanie, czy aktorowi "podoba się jego tata". Jednak po jednym zdaniu nie dał mu dojść do słowa. Wyszukiwał coraz to nowe historie. Aktor ostro go zrugał. Zwrócił się w stronę drugiego gościa i skomentował głośno zachowanie Wojewódzkiego w studiu.

Nic nie da mi powiedzieć. Zaprosi gości, potem zada mi pytanie i nawet jak nic nie powiesz, napier**la cały czas. Ja już to ósmy raz przerabiam, a ten w ogóle nic - powiedział zirytowany Maciej Stuhr.

Wojewódzki nie zareagował na uwagę, która przeszła przez niego niezauważona.

Piotr Żyła u Kuby Wojewódzkiego i ich rozmowa o biegunce

Piotr Żyła u Kuby WojewódzkiegoPiotr Żyła u Kuby Wojewódzkiego fot. TVN

Czasami rozmowy z dziennikarzem bywają niesmaczne, nie tylko ze względu na wątki seksualne. Po latach prowadzenia przez niego talk-show każdy przyzwyczaił się do niedyskretnych pytań, jednak to dla widzów było za dużo. Goszcząc na kanapie Piotra Żyłę, Kuba Wojewódzki postanowił zejść na naprawdę osobisty temat.

Czy to jest prawda, że ciebie czasami biegunka łapie w powietrzu? - zapytał prowadzący.
Nie no, raz mnie złapała - przyznał Piotr Żyła.
Co to było, marynowana papryka? - dopytywał Wojewódzki.
Tak, ja lubię paprykę właśnie ostrą, która mnie dodatkowo pobudza. Było ok, ale przed samym skokiem zaczęło mnie wiercić w brzuchu. Później poleciałem szybko za potrzebą - odparł skoczek narciarski.

Internauci uznali rozmowę panów za niesmaczną i nikomu niepotrzebną. My też woleliśmy o tym nie wiedzieć.

Andrzej Grabowski u Kuby Wojewódzkiego 

Andrzej GrabowskiAndrzej Grabowski Fot. X-NEWS

Andrzej Grabowski uciął sobie z prowadzącym krótką pogawędkę, jednak ta na długo zapadła w pamięć widzów. Wojewódzki zadał mu niemile pytanie, jednak nie spodziewał się tak dosadnej i trafnej odpowiedzi.

Wojewódzki: Jak to jest grać debila?
Grabowski: Ty to powinieneś wiedzieć najlepiej- podsumował.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.