"Hotel Paradise". Przemek potwierdził, że jest w związku z Sarą: Dzięki tej dziewczynie odkryłem nowe oblicze przygody

Widzowie już od dłuższego czasu spekulowali, czy ta para będzie ze sobą po zakończeniu programu. Wszelkie wątpliwości zostały jednak rozwiane. Przemek i Sara oficjalnie potwierdzili związek.

Więcej artykułów na temat uczestników programu "Hotel Paradise" przeczytasz na Gazeta.pl

Finał czwartej edycji "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami. Zwycięzców programu poznamy 19 listopada. Tymczasem internauci prześcigają się w domysłach, czyja relacja przetrwała próbę czasu i kto jest w związku po powrocie do Polski. Okazuje się, że miłość w rajskim hotelu odnaleźli Przemek i Sara.  

Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska, Sylwia BombaWojciechowska i Kossakowski rozstali się niespodziewanie. Nie tylko oni

Zobacz wideo Inga z "Hotelu Paradise" o swoich toksycznych związkach

"Hotel Paradise". Przemek i Sarą są parą po programie

Relacja Przemka i Sary w ostatnim czasie nabrała rumieńców. Mężczyzna na początku związany był z Launo, później jego uwagę zwróciła Inga, ale ostatecznie postanowił zbliżyć się do Sary. Ich namiętny pocałunek jeszcze bardziej utwierdził widzów w przekonaniu, że to właśnie oni mają szansę stworzyć najsilniejszą parę.

Od pewnego czasu w sieci krążyły plotki, że po powrocie do Polski Sara i Przemek są razem. Te informacje nie były jednak nigdzie oficjalnie potwierdzone. Wpis, który ukazał się na Instagramie uczestnika "Hotelu Paradise", ucina wszelkie spekulacje.

Nie nastawiałem się na bliższą relację, myślałem, że to niemożliwe. Prawdziwe uczucia? […]. Po różnych przygodach, wzlotach i upadkach stałem się oficjalnie parą z moją księżniczką @sara_hotelparadise4. Dzięki tej zwariowanej dziewczynie odkryłem nowe oblicze przygody - napisał Przemek.

Mężczyzna zapytał również fanów, co sądzą o tym i poprosił o trzymanie kciuków za ten związek.

Jak myślicie, pasujemy do siebie? Trzymacie za nas kciuki? - dodał.
 

Internauci w komentarzach nie kryli zachwytu z powodu tej informacji. Widzowie trzymają kciuki i kibicują Sarze i Przemkowi.

Uważam, że najlepiej do siebie pasujecie.
Ważne, abyście byli szczęśliwi.
Trzymam za was kciuki - napisali fani.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć im szczęścia.

Więcej o: