Dwie duże wpadki w "Top Model". Wiadomo, kogo przywrócą do programu. "Jakim cudem nikt nie zauważył?"

W ostatnim odcinku "Top Model" doszło do dwóch wpadek ze strony produkcji. Niektórzy widzowie je wychwycili i są mocno rozczarowani. Wiadomo bowiem, kto powróci do programu. Ale to jeszcze nie wszystko.

Więcej na temat programów rozrywkowych znajdziesz na stronie Gazeta.pl

W "Top Model" rywalizacja robi się coraz ostrzejsza. W ostatnim odcinku z programu odpadły dwie osoby. Widzowie są rozczarowani werdyktem, gdyż jury odrzuciło ich faworyta. Ale nie tylko to wzbudziło emocje. Produkcja zaliczyła dwie wpadki, a jedna z nich zdradza to, co wydarzy się w kolejnym odcinku. Przywrócona zostanie jedna osoba.

Zobacz wideo "Top Model". Uczestnicy szli w pokazie. Zamknięto dla nich główną ulicę w Warszawie

Najbardziej spektakularne metamorfozy aktorskieNajbardziej spektakularne metamorfozy aktorskie. Oni oszpecili się dla roli

"Top Model". Dwie wpadki w jednym odcinku. Wiadomo, kogo przywrócą do programu. "Ktoś straci pracę"

Pierwszą wpadkę widzowie wyłapali podczas sesji plenerowej. Uczestnicy pozowali do zdjęć w stylu słowiańskim, na tle łąki i ognia. Fanom nie spodobało się zachowanie fotografki, która nie szczędziła krytycznych uwag pod adresem początkujących modeli. Ale nie to było najgorsze. W trakcie zbliżeń na fotografkę, dodano pasek, na którym powinno znaleźć się jej imię i nazwisko. Zamiast tego podpisano ją "Ralph Kaminski - reżyser, muzyk". Widzowie nie przeszli wobec tego obojętnie, a kadr krąży w sieci.

Ktoś chyba straci pracę.
No jedno jest pewne - Ralph lepiej by zrobił zdjęcia od niej - komentują fani programu na Twitterze.

Ale to nie wszystko. Na koniec wyemitowano krótką zapowiedź następnego odcinka. Widać było idącą grupę uczestników, a wśród nich... Ola, która odpadła z programu. Wiadomo już zatem, że dziewczyna zostanie przywrócona do programu.

Jakim cudem nikt nie zauważył, że to Olę przywrócili? - zapytał jeden z widzów na Twitterze.

Co więcej, w internecie krąży lista, która zdradza zakończenie programu. Są na niej osoby, które odpadną z "Top Model" w odpowiedniej kolejności. Na razie widzowie zauważają, że przeciek się sprawdza.

Klaudia Halejcio, Tomasz Barański, Edyta HerbuśHalejcio nazwała Barańskiego draniem. Herbuś wbija jej szpilę: Bardzo ważne, żeby...

Jest lista, kto kiedy odpada w kolejności, ale nie polecamy szukania, bo zepsujesz sobie fun z oglądania - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Fani na oficjalnym profilu programu na Instagramie komentują, że w następnym odcinku Sophia zrezygnuje z udziału w show, a na jej miejsce zostanie przywrócona Ola. Produkcji nie udało się więc zachować tajemnicy. "Top Model" można oglądać w każdą środę o 21:30 w TVN.

Więcej o: