"Riverdale". Gwiazda serialu odchodzi z kultowej produkcji po czterech latach pracy na planie

Fani kultowego serialu "Riverdale" musieli pożegnać jednego z głównych bohaterów. Piąty sezon dobiegł końca, a wraz z nim swoją przygodę z kultową produkcją Netfliksa zakończył Mark Consuelos, wcielający się w rolę Hirama Lodge'a.

Pierwszy odcinek serialu "Riverdale" został wyemitowany w styczniu 2017 roku. Od tego czasu powstało pięć części, które cieszyły się ogromną popularnością wśród widzów. W środę 6 października został wyemitowany finałowy odcinek piątek sezonu, który okazał się również ostatnim, w którym wystąpił Mark Consuelos.

RiverdalePodwójne życie gwiazdy "Riverdale". Była agentką FBI

Zobacz wideo Aktorzy "Riverdale" pokazali, jak płuczą usta przed nagraniem sceny pocałunku

Mark Consuelos żegna się z serialem "Riverdale"

W 19. odcinku zatytułowanym "Riverdale: RIP", widzowie po raz ostatni mogli zobaczyć postać zagraną przez Marka Consuelosa. Aktor dołączył do obsady serialu w drugim sezonie, wcielając się w rolę Hirama Lodge'a. Tuż po emisji finałowego epizodu, Mark wydał oficjalne oświadczenie, w którym pożegnał się z fanami  oraz twórcami produkcji. 

Przede wszystkim chciałbym podziękować Roberto Aguirre-Sacasie za tę niesamowitą szansę. Nigdy wcześniej granie tak złej postaci nie było tak dobre. Ogromne podziękowania dla fandomu "Riverdale", wspaniałej ekipy i niesamowitej obsady, którą uważam za moich drogich przyjaciół i rodzinę - napisał Mark. 

Roberto Aguirre-Sacasa, który jest twórcą kultowej produkcji, również wydał oficjalne oświadczenie, w którym pożegnał Consuelosa i podziękował mu za wspólną pracę.

Tak więc dzisiejszy odcinek to łabędzi śpiew Marka grającego w "Riverdale" naszego przystojnego złoczyńcę Hirama Lodge'a przez cztery wspaniałe lata. Od chwili, gdy Mark do nas dołączył, był gotów na dosłownie wszystko. Był w stu procentach oddany sprawie, by życie Archiego stało się piekłem. I co zabawne, Mark jest przeciwieństwem Hirama. Profesjonalista z klasą i najsłodszy facet, zawsze dbający o wszystkich. Życzymy Markowi wszystkiego najlepszego i mamy nadzieję, że to nie ostatni raz, kiedy widzieliśmy Hirama Lodge'a - napisał Roberto Aguirre-Sacasa.
 

Kiedy odbędzie się premiera szóstego sezonu "Riverdale"?

Według oficjalnych informacji szósty sezon zostanie wyemitowany w stacji CW 16 listopada 2021, a na Netfliksie odcinki pojawią się dzień później. Po pięciu tygodniach emisji nastąpi zawieszenie spowodowane okresem Świąt Bożego Narodzenia. Kolejne epizody pojawią się w 2022 roku.  

Więcej o: