"Świat według Kiepskich" powraca z nowymi odcinkami. Na ekranie zobaczymy Boczka i Paździocha!

Na ekrany powraca hit Polsatu "Świat według Kiepskich". W nowych odcinkach fani produkcji będą mogli oglądać również zmarłych w ostatnim roku Ryszarda Kotysa i Dariusza Gnatowskiego, w ich kultowych rolach: Boczka i Paździocha.

Ostatnie miesiące nie były łaskawe dla fanów serialu "Świat według Kiepskich", którzy pożegnali dwóch aktorów wcielających się w głównych bohaterów. Zmarli Ryszard Kotys i Dariusz Gnatowski, którzy od 22 lat wcielali się w role Boczka i Paździocha. Jak ujawniono, w nowych odcinkach widzowie będą mieli jednak szansę oglądać ulubionych bohaterów, sceny zostały bowiem nakręcone jeszcze przed pandemią. Kiedy premiera? 

Zobacz wideo "Polityka": Andrzej Grabowski zdradza, jak pracował nad rolą prezesa

Ivona Pavlović, Artur BarciśPavlović ostro o Barcisiu w "Tańcu z Gwiazdami". "Trzeba się liczyć z oceną"

"Świat Według Kiepskich" powraca na antenę z nowymi odcinkami 

"Świat według Kiepskich" to najdłużej emitowany sitcom w Polsce, jednak śmierć Ryszarda Kotysa i Dariusza Gnatowskiego w zeszłym roku wstrząsnęła branżą medialną i mocno wpłynęła na dalsze plany produkcyjne serialu. Jednak jeszcze przed pandemią i śmiercią dwóch kluczowych aktorów udało się nakręcić ujęcia, które teraz zostaną pokazane. Kiedy? Wiadomo, że dwa odcinki najnowszego sezonu "Świata według Kiepskich", w których widzowie zobaczą Boczka i Paździocha, będą wyemitowane 27 października o godz. 20:00 i kolejny o 20:30.

Po tym, gdy w mediach wypłynęła informacja o śmierci Gnatowskiego, pojawiły się plotki, że produkcja planuje zastępstwo dla serialowego Boczka. Kierowniczka planu serialu, Anna Skowrońska szybko zdementowała te doniesienia. Dwa lata temu do produkcji dołączył Sławomir Szczęśniak, który zagrał Janusza, nieślubnego syna Paździocha. Po śmierci Ryszarda Kotysa produkcja postanowiła, że serialowy Janusz na dobre zamieszka w kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3.

Co dalej z serialem "Świat według Kiepskich"? 

Fani serialu "Świat według Kiepskich" zaczęli zastanawiać się, jak będą wyglądały dalsze losy bohaterów, po tym, gdy zabrakło tak ważnych postaci. Widzów uspokoiła dyrektor programowa stacji, która na łamach portalu Styl.pl zagwarantowała, że produkcja nie znika z anteny. Nina Terentiew przy okazji podkreśliła, jak wielką rolę w kontynuowanie przygód sąsiadów z ulicy Ćwiartki 3/4 ma Andrzej Grabowski

Mamy nowe, bardzo dobre scenariusze. Dołączyli nowi aktorzy. Odszedł Darek Gnatowski. Odszedł Ryszard Kotys, który grał Mariana Paździocha, ale w obsadzie mamy jego syna, Janusza Mariana Paździocha, który już skradł serca widzów. Gramy dalej. Dopóki jeden z najwybitniejszych polskich aktorów - Andrzej Grabowski, chce grać tę rolę, to warto pisać te scenariusze choćby tylko dla niego - powiedziała.

Iwona SchymallaIwona Schymalla była gwiazdą TVP, ale usunęła się w cień. Wróciła na ściankę

Czekacie na nowe odcinki? 

Więcej o: