"Taniec z Gwiazdami". Widzowie niezadowoleni z werdyktu i mają sporo powodów. "Była gorsza para!"

W pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" program opuścił Denis Urubko. Widzowie są rozczarowani, o czym dali znać w internecie. Uważają, że himalaista powinien pozostać w tanecznym show i wskazują pary, które na parkiecie poradziły sobie gorzej.

Za fanami programu "Taniec z Gwiazdami" premierowy odcinek nowej edycji. W występach na żywo na parkiecie zaprezentowało się dziesięć par. Już tego samego wieczora odpadła jedna z nich. Byli to Denis Urubko i Janja Lesar. Widzowie, którzy śledzili poczynania himalaisty, uważają werdykt za niesprawiedliwy. Ich zdaniem niektóre pary poradziły sobie gorzej, co więcej internautom nie spodobała się reguła programu, według której już w pierwszym odcinku ktoś odpada.

Jan Kliment i Lenka Klimentova"Taniec z Gwiazdami". Jan Kliment wtargnął na parkiet i zalał się łzami

Zobacz wideo 15 lat "Tańca z gwiazdami"

"Taniec z Gwiazdami". Widzowie niezadowoleni z werdyktu. Bronią Denisa Urubko

Po odcinku Denis Urubko i Janja Lesar wzięli udział w rozmowie live na Instagramie. Oboje przeczuwali, że mogą odpaść już na początku. Skąd taka myśl?

Wiedzieliśmy, że prawdopodobnie nie uda nam się przejść tego pierwszego odcinka. Zauważyliśmy, że nawet media, którymi jesteśmy otoczeni jako program, miały do nas dziwne nastawienie - powiedziała Janja Lesar.

Dodali, że od początku byli mało medialną parą. To dlatego, że himalaista jest osobą, która do tej pory nie miała do czynienia z show-biznesem i żyła z dala od świateł jupiterów. Tancerka wspomniała, że jest on z tzw. zewnętrznego i innego świata, co jest jego zaletą, ponieważ w programie nie pokazał żadnej kreacji, tylko samego siebie. Często np. nie zwracał uwagi na to, by odpowiednio ustawić się do kamery. Tę pewnego rodzaju prawdziwość dostrzegli także widzowie, którzy nie są zadowoleni z takiego obrotu sprawy:

W pierwszym odcinku nikt nie powinien odpadać. Trochę nie ok, bo ostatnio daliście szanse wszystkim, aby przeszli do drugiego odcinka.
Pan Denis wielki człowiek! Wszyscy z jury mogą mu buty czyścić. W głowie się nie mieści, żeby oceniać takiego człowieka, nie odważyłabym się.
O nie, trzymałam kciuki. Wielka szkoda, że nie dali szansy w drugim odcinku - piszą fani programu na Instagramie.
 

Aleksandra Kwaśniewska, Kinga DudaKwaśniewska zapytana o zachowanie K. Dudy. Nie owijała w bawełnę. "Tego bym nie zrobiła"

Komentarzy z poparciem Denisa Urubko jest znacznie więcej. Internauci wskazują, że poradził sobie na parkiecie znacznie lepiej niż chociażby Wojciech Węcławowicz. FitOldBoy za swoją cha-chę otrzymał od jury tylko 20 punktów, natomiast himalaista za wykonanie walca wiedeńskiego zebrał 25 jurorskich punktów.

Była gorsza para! Czemu nie odpadł FitOldBoy? - pytają rozgoryczeni fani Denisa.

A wy jesteście zaskoczeni werdyktem? Emisja "Tańca z Gwiazdami" odbywa się w poniedziałki o 20:05 na antenie Polsatu.

Więcej o: