"Taniec z Gwiazdami". Dla nich przygoda zakończyła się już na samym początku. Odpadła pierwsza para

"Taniec z Gwiazdami" dopiero pojawił się na antenie, ale nie wszystkim dane jest przejść do kolejnego odcinka. Wiadomo, kto już nie pojawi się w programie.

"Taniec z Gwiazdami" powrócił na antenę Polsatu. W 12. edycji show nie brakuje nazwisk znanych osób, które zdecydowały się przed całą Polską pokazać swoje umiejętności taneczne. Niestety, nie wszyscy mogą dojść do finału. Dla niektórych przygoda z tańcem kończy się bardzo szybko. Kto pożegnał się z programem już w pierwszym odcinku?

Kasia Tusk, Jarosław KretNajgorsi tancerze w "Tańcu z Gwiazdami". Tusk źle wspomina udział

Zobacz wideo Sylwia Bomba chudnie w oczach przez udział w "Tańcu z Gwiazdami"

"Taniec z Gwiazdami" - kto odpadł?

Produkcja programu już na kilka tygodni przed jego rozpoczęciem informowała, kto zatańczy w 12. edycji show. Uczestnikami i ich tancerzami są kolejno: Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Sylwia Bomba i Jacek Jeschke, Łukasz "Juras" i Jurkowski Wiktoria Omyła, Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak, Radosław Liszewski i Lenka KlimentovaIzabela Małysz i Stefano Terrazzino, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, Denis Urubko i Janja Lesar, Wojciech Węcławowicz i Paulina Biernat.

Jednym poszło lepiej, innym gorzej. Jak wiadomo, wpływ na to, kto zostanie dalej w show, mają nie tylko jurorzy, którzy oceniają występy na parkiecie, ale także widzowie, którzy mogą głosować na ulubioną parę. Niestety, niektórym zabrakło wsparcia. Krzysztof Ibisz krótko i bez przedłużania wyznał, kto żegna się z show.

"Taniec z Gwiazdami" w pierwszym odcinku opuszczą Denis Urubko i Janja Lesar - powiedział Krzysztof Ibisz.
 

Para przyznała, że żałuje, że ta przygoda już się zakończyła, jednak dobrze wspomina miniony miesiąc prób i treningów do show.

ZOBACZ: Andrzej Piaseczny zadebiutował jako juror w "Tańcu z Gwiazdami". Nawiązał do pracy w TVP: Tam postawili bariery

"Taniec z Gwiazdami" - odmieniona edycja

Obecna edycja jest pełna zmian. W jury obok Iwony Pavlović, Michała Malitowskiego i Andrzeja Grabowskiego zasiadł też Andrzej Piaseczny. To nie koniec nowości. W tanecznym show pojawiła się też nowa współprowadząca. Do Pauliny Sykut-Jeżyny i Krzysztofa Ibisza dołączyła Izabela Janachowska, która lata temu była tancerką w show, ale z powodu kontuzji musiała zrezygnować z programu. Teraz wróciła i zadebiutowała w nowej roli.

Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Izabela JanachowskaJanachowska powróciła do "Tańca z Gwiazdami". Na parkiecie zachwyciła w ciemnej kreacji

Więcej o: