Andrzej Sołtysik zapytał Karola ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o... zmarłą mamę Laury. Internauci wstrząśnięci. "WSTYD!"

W niedzielę Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" gościli w studiu programu "Dzień dobry wakacje". Niestety, Andrzej Sołtysik nie popisał się pytaniem skierowanym do uczestnika.

Laura i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w weekendowym odcinku "Dzień dobry wakacje" po raz pierwszy tak otwarcie opowiedzieli o planach na przyszłość. W pewnym momencie Andrzej Sołtysik zapytał uczestnika ślubnego show o reakcje mamy Laury na związek. Nie wiedział, że - jak określił ją prowadzący - "przyszła teściowa", nie żyje... 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil przygotował dla Izy niespodziankę

Iga ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". TOTALNA przemiana Igi! Jest nie do poznania

Andrzej Sołtysik nie popisał się pytaniem do Karola i Laury ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Podczas niedzielnego odcinka "Dzień dobry wakacje", czyli letniej odsłony "Dzień Dobry TVN", na fotelach w studiu zasiedli Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Para raczej sporadycznie udostępniała w mediach społecznościowych posty na temat swojej relacji, dlatego ich wizyta w programie budziła sporą ciekawość. I słusznie, bo dopiero teraz wprost powiedzieli, że planują razem zamieszkać. Karol ma zmienić pracę i przeprowadzić się do Laury.

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Karol podjął ważną decyzję. "Nie zawsze będzie kolorowa"

W pewnym momencie Andrzej Sołtysik zapytał o reakcję rodziny na związek pary. Chodziło konkretnie o zachowanie mamy uczestniczki względem Karola. Niestety, prowadzący nie miał świadomości, że "przyszła teściowa" nie żyje...

A jak tam rodzice reagują na was związek? Dobrze, pozytywnie? - pytał Sołtysik.
Tak, mamy przyjaciół i rodzinę moją po stronie - odpowiedział Karol.
A teściowa, Karolu? - dopytywał prowadzący.
Laury mama nie żyje - przyznał Karol.
A, przepraszam - szybko zareagował Andrzej Sołtysik.
 

Internauci szybko wytknęli mu nietakt w komentarzach na Instagramie.

Redaktor Sołtysik mógłby się lepiej przygotować do rozmowy. Pytanie o mamę było słabe.
Brawo Sołtysik - zero przygotowania do tematu.
Super para. A Sołtysik jak zwykle nieprzygotowany. Jak mógł się zapytać Karola o teściową? Wstyd!
Pan Sołtysik... Żenada totalna. Nietakt w zadawaniu pytań. Jeśli jest się nieprzygotowanym i nie ma się pewności, jak wygląda sytuacja z rodzicami, nie zadaje się takich pytań - pisali w komentarzach widzowie.

Martyna ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'Martyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postawiła na zmianę. Chodzi o włosy

Z pewnością niefortunne pytanie dziennikarza nie było celowe, ale trudno nie zgodzić się z zarzutem, że mógł się lepiej przygotować do rozmowy. 

Więcej o: