Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał zdjęcie z dzieciństwa. Teraz wygląda jak zupełnie inna osoba!

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od lat jest wierny brodzie. Jak wyglądałby bez niej? Pokazał na InstaStories, zdjęcie z czasów dzieciństwa i trzeba przyznać, że przez lata sporo się zmienił.

Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" tworzą jedną z najgorętszych par po programie. Mimo że w show zostali połączeni z innymi osobami, między nimi coś zaiskrzyło i teraz planują wspólną przyszłość. Mężczyzna na InstaStories opublikował zdjęcie z dzieciństwa i trzeba przyznać, że oprócz ciemnych włosów, jest nie do poznania. 

Zobacz wideo Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina ślub z Karolem. "Pieprz***na burza"

Sophia CheungNie żyje gwiazda Instagrama. Chciała zrobić zdjęcie na krawędzi wodospadu

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w dzieciństwie 

Piąta edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" dostarczyła widzom sporo emocji. Z pewnością eksperci nie podejrzewali, że tak mogą potoczyć się losy uczestników. Karol i Laura rozstali się z wybranymi dla siebie połówkami i postanowili dać sobie szansę. Okazuje się, że to był strzał w dziesiątkę i oboje odnaleźli miłość, właśnie dzięki programowi. Ich relacja stale się rozwija. Pojawiły się podejrzenia, że postanowili wspólnie zamieszkać. Ostatnio Karol Maciesz wrócił pamięcią do czasów młodości i na InstaStories opublikował zdjęcie z dzieciństwa, na którym miał nie więcej niż 10 lat. 

Wspomnienia - napisał Karol.

Porównaliśmy zdjęcia Karola z młodości, z tym jak wygląda obecnie. Trzeba przyznać, że upływający czas jest dla niego bardzo łaskawy. Mężczyzna oczywiście zmienił fryzurę, z popularnego grzybka, który królował jeszcze w latach 90. Zapuścił również brodę. Można zauważyć, że oczy i kształt nosa pozostały bez zmian. 

Karol ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' w dzieciństwie i terazKarol ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' w dzieciństwie i teraz Fot. Instagram/ karol.maciesz

Książę William, Meghan Markle i książę HarryKsiążę William ma dość Meghan Markle i księcia Harry'ego. Zmieni taktykę

Karol na Instagramie chętnie pokazuje fragmenty swojego życia prywatnego, jednak nie afiszuje się związkiem z Laurą w mediach społecznościowych. Para nie chce, by ich relacja była publiczna. Przeglądając profil mężczyzny, można zauważyć, że jego wielką pasją jest gotowanie i zwierzęta. A wy widzicie te podobieństwa z młodzieńczych lat? 

Więcej o: