• Link został skopiowany

"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska pokazuje nieukończony dom. "Tu będzie kominek, a tam klatka schodowa"

Anna i Grzegorz Bardowscy z programu "Rolnik szuka żony" są na etapie budowania wymarzonego domu. Choć budynek jest jeszcze w stanie surowym, małżeństwo już wie, jak przestrzeń będzie wyglądała w przyszłości. Bardowska ma wszystko zaplanowane.
Anna Bardowska pokazała szafę
Screen Instagram: @ania.bardowska

Anna i Grzegorz Bardowscy pracują właśnie nad bardzo ważnym projektem. Małżeństwo zadecydowało, że nadeszła najwyższa pora na postawienie pierwszego domu. Poszczególne etapy budowy para relacjonuje w swoich mediach społecznościowych oraz na YouTube.

Zobacz wideo Ania Bardowska pokazuje budowę domu

"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska nagrywa z niewykończonego domu

Anna podzieliła się właśnie nagraniem z budowy na Instagramie. Troskliwa córka przyniosła swojemu pracującemu w pocie czoła tacie kawę, a przy okazji pokazała obserwatorom, na jak zaawansowanym etapie są prace budowlano-wykończeniowe.

Anna Bardowska z tatą
Anna Bardowska z tatą Instagram, @ania_bardowska
Zobaczcie, jak tutaj wszystko się zmienia. Już całkiem inaczej okna wyglądają, ich osadzenie. Tutaj poszło 17 centymetrów styropianu, ostatnia jest już z folią. No fajnie, fajnie. Tutaj jest nasz salon, tu będzie kominek, chyba. Kiedyś. Tam klatka schodowa - relacjonowała Bardowska.

Dom, który budują Bardowscy, jest zaprojektowany z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. W budynku nie będzie grzejników, a ciepło ma pochodzić z ogrzewania podłogowego. Małżeństwo zrezygnowało również z fundamentów, a ich miejsce zajęła płyta fundamentowa.

Dom Bardowskich
Dom Bardowskich Instagram, @ania_bardowska

Grzegorz Bardowski docenia zaangażowanie Anny

Z filmików opublikowanych na kanale pary wynika, że pieczę nad projektem sprawuje Anna. Kobieta ma imponującą wiedzę na temat budowy i spraw technicznych. Z pasją opowiada swoim widzom o wykończeniowych zagwozdkach. Zaangażowanie Anny docenia jej mąż, Grzegorz, który skomplementował wybrankę w ostatnim filmiku.

Pamiętacie, jak mówiłem, żeby oddawać swoje budowy kobietom? To jest bardzo dobry pomysł, one wiedzą najlepiej. Przeanalizują każdy temat, od A do Z - wyznał Grzegorz.

Śledzicie kanał Bardowskich?

Więcej o: