Ania i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" rozpoczęli budowę wymarzonego domu. "Działka już wybrana"

Grzegorz z programu "Rolnik szuka żony" odnalazł prawdziwe szczęście. Ze swoją żoną Anią mają już dwójkę dzieci. Teraz rozpoczynają nowy etap w życiu - budowę domu.

Ania i Grzegorz Bardowscy z pewnością są jedną z najbardziej lubianych "rolnikowych" par. Poznali się w 2. edycji programu "Rolnik szuka żony" i od razu powstała między nimi więź. Uczucie rozwijało się na ekranie, a parę miesięcy po zakończeniu produkcji ogłosili, że wzięli ślub. Obecnie są szczęśliwym małżeństwem i wychowują dwójkę dzieci - trzyletniego synka Jasia i córeczkę Liwię, która niedawno pojawiła się na świecie. Małżeństwo zdradziło, że zaczynają kolejną rewolucję w życiu.

Ania i Grzegorz Bardowscy budują dom

Ania w jednym z odcinków swojego programu "Bardowscy", który możemy zobaczyć na Youtubie powiedziała:

Działka już wybrana. Teraz tylko papiery.

Jak się okazuje, Ania i Grzegorz zaczynają budowę wymarzonego domu, który powstanie niecały kilometr od gospodarstwa Grześka. Parę najbardziej cieszy to, że prawie z każdej strony mają pola i las, dzięki temu będą blisko natury. Z jednej strony mają sąsiadów ale, jak mówią, to również młode małżeństwo i są im bardzo pomocni.

Zobaczcie jak wygląda ich działka:

 

Anna Bardowska zdradziła imię córki.

Zobacz wideo

W filmiku para zwróciła się o pomoc do swoich fanów. Budowa domu nie należy do najłatwiejszych, więc z chęcią posłuchają wszystkich rad.

Każdy komentarz na wagę złota- powiedziała Ania.

Obecnie para mieszka w domu rodzinnym Grześka, w którym zajmują się gospodarstwem. Choć się przeprowadzają, Grzegorz nie zamierza zrezygnować z pracy w polu. Co więcej, pragnie, rozwinąć gospodarstwo wokół swojego nowego domu.

My trzymamy za nich kciuki. W końcu projektowanie domu i praca na budowie nie są najłatwiejsze. 

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.