"Ślub od pierwszego wejrzenia". Mama Łukasza usunęła wpis o relacji z Oliwią: To jest mój protest przeciwko bezsilności

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są już razem. Po kilku miesiącach od ogłoszenia informacji o rozstaniu głos zabrała jego mama. Wyraziła swój żal.

Czwarta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odniosła największy sukces - powstały w niej aż dwa małżeństwa, które przetrwały po zakończeniu nagrań. Agnieszka i Wojtek do tej pory są razem i spodziewają się dziecka, ale Oliwia i Łukasz, choć również zostali rodzicami, rozstali się kilka miesięcy temu. Starają się nie odnosić do swojej relacji, jednak teraz głos zabrała mama mężczyzny. Anna dodała wpis na Instagramie, który jednak szybko usunęła. Jesteśmy jednak w posiadaniu screena.

Zobacz wideo Iga wraca pamięcią do ślubu

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Mama Łukasza o relacji z Oliwią i wnukiem

Oliwia i Łukasz o tym, że nie są już razem, poinformowali w grudniu. Nie udało im się porozumieć oraz pokonać problemów, jakie ich napotkały.

Katarzyna Warnke, Piotr StramowskiKatarzyna Warnke i Piotr Stramowski korzystają z uroków wakacji na Mykonos

Oboje starają się ułożyć życie uczuciowe, Oliwia jest szczęśliwie zakochana. Podzielili się opieką nad kilkumiesięcznym synem Frankiem. Choć oni milczą na temat swoich kontaktów, to mocny wpis dodała mama Łukasza. Opublikowała zdjęcie z wnukiem oraz napisała kilka osobistych słów:

Bezsilność... Mama zawsze mi powtarzała, że lepiej powiedzieć dziesięć słów mniej niż jedno za dużo. Karol mi powtarza, że nie ma co się kopać z koniem. Jeśli nie masz na coś wpływu - zostaw to. To wszystko jest prawdą, kropla drąży skałę i przyjdzie taki moment, że coś pęknie, coś się wyleje. Wyjątkowo pod tym postem wyłączę komentowanie, bo nie o to chodzi. To jest mój protest przeciwko bezsilności. Dziękuję za zrozumienie - brzmi treść postu.

Wpis mamy Łukasza ze 'Ślubu...'Wpis mamy Łukasza ze 'Ślubu...' Screen z Instagram.con/ anna.ana_p

Dodała także hasztagi:

#chwile #tęsknota #złość #grandmother #babcia #miłość #love #wnuczek #protest #life #smutek #uczucia.
 

Po chwili jednak usunęła treść i zostawiła tylko te hasła. W podobnym czasie na profilu Oliwii pojawiło się także zdjęcie z synem. "Świat nabiera barw i jest dużo weselszy dzięki tej Kruszynce" - napisała.

 

Czyżby doszło między nimi do konfrontacji?

Britney SpearsBritney Spears ostro zwróciła się do krytykujących jej taneczne filmiki

Więcej o: