Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski korzystają z uroków wakacji na Mykonos. Zatrzymali się w butikowym hotelu "Oprócz błękitnego nieba"

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski korzystają z faktu, że podróże znów są możliwe. W marcu odwiedzili Zanzibar, teraz wygrzewają się na greckiej wyspie Mykonos.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski aktywnie działają w social mediach. Chociaż, dbając o swoją prywatność zachowują pewne zasady, na przykład nie pokazują twarzy swojej córki, to dzielą się z fanami ułamkiem życia osobistego. Teraz zakochani wybrali się na wakacje na grecką wyspę Mykonos. Swoją podróż relacjonują na Instagramie.

Zobacz wideo

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski pojechali na urlop na Mykonos

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na swoich profilach zabierają nas do słonecznej Grecji. U Kasi na profilu widać, że para zatrzymała się w jednym z minimalistycznych, butikowych hotelików, gdzie można wynająć apartament z prywatnym tarasem i basenem.

Oprócz błękitnego nieba... No, tak! - podpisała zdjęcie zachwycona aktorka

Odtwórczyni roli Spuchniętej Anki w "Kobietach mafii" Patryka Vegi, opublikowała też zdjęcie męża, który oddaje się błogiemu odpoczynkowi w prywatnym basenie. Ona zaś wyleguje się w słońcu, mając na sobie okulary przeciwsłoneczne o grubych, białych oprawkach i brązowe bikini.

Piotr zamieścił zdjęcie ze znanej restauracji prowadzonej przez Nusr-Et'a, która specjalizuje się w przygotowywaniu steków oraz ich spektakularnym podaniu. Swoich obserwatorów zabrał też na jogging w otoczeniu greckiej natury i opublikował kilka nagrań z treningu. Kolację aktorzy zjedli w klimatycznej, greckiej tawernie, w towarzystwie projektanta, Łukasza Jemioła, który również przebywa na Mykonos.

Jednak z powodu rosnącej liczby zakażeń koronawirusem wprowadzono na wyspie nowe obostrzenia. Zakaz odtwarzania czy grania muzyki w barach i restauracjach oraz godzinę policyjną między 1:00 a 6:00 w nocy. Mamy nadzieję, że nasze gwiazdy wrócą do kraju całe i zdrowe.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.