Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski korzystają z uroków wakacji na Mykonos. Zatrzymali się w butikowym hotelu "Oprócz błękitnego nieba"

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski korzystają z faktu, że podróże znów są możliwe. W marcu odwiedzili Zanzibar, teraz wygrzewają się na greckiej wyspie Mykonos.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski aktywnie działają w social mediach. Chociaż, dbając o swoją prywatność zachowują pewne zasady, na przykład nie pokazują twarzy swojej córki, to dzielą się z fanami ułamkiem życia osobistego. Teraz zakochani wybrali się na wakacje na grecką wyspę Mykonos. Swoją podróż relacjonują na Instagramie.

Katarzyna WarnkeKatarzyna Warnke zrobiła wyjątek. Opublikowała zdjęcie córki. Helenka jest już naprawdę duża

Zobacz wideo

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski pojechali na urlop na Mykonos

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na swoich profilach zabierają nas do słonecznej Grecji. U Kasi na profilu widać, że para zatrzymała się w jednym z minimalistycznych, butikowych hotelików, gdzie można wynająć apartament z prywatnym tarasem i basenem.

Oprócz błękitnego nieba... No, tak! - podpisała zdjęcie zachwycona aktorka

Odtwórczyni roli Spuchniętej Anki w "Kobietach mafii" Patryka Vegi, opublikowała też zdjęcie męża, który oddaje się błogiemu odpoczynkowi w prywatnym basenie. Ona zaś wyleguje się w słońcu, mając na sobie okulary przeciwsłoneczne o grubych, białych oprawkach i brązowe bikini.

Katarzyna Warnke, Przemysław CzarnekWarnke odpowiada Czarnkowi jako Anka z filmu "Kobiety mafii"

Piotr zamieścił zdjęcie ze znanej restauracji prowadzonej przez Nusr-Et'a, która specjalizuje się w przygotowywaniu steków oraz ich spektakularnym podaniu. Swoich obserwatorów zabrał też na jogging w otoczeniu greckiej natury i opublikował kilka nagrań z treningu. Kolację aktorzy zjedli w klimatycznej, greckiej tawernie, w towarzystwie projektanta, Łukasza Jemioła, który również przebywa na Mykonos.

Jednak z powodu rosnącej liczby zakażeń koronawirusem wprowadzono na wyspie nowe obostrzenia. Zakaz odtwarzania czy grania muzyki w barach i restauracjach oraz godzinę policyjną między 1:00 a 6:00 w nocy. Mamy nadzieję, że nasze gwiazdy wrócą do kraju całe i zdrowe.

Więcej o: