Oliwia Bieniuk wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". Internauci są podzieleni: Kto to jest?

Producenci "Tańca z Gwiazdami" ujawnili, że w kolejnej edycji programu wystąpi Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Pod postem na Facebooku rozgorzała dyskusja odnośnie do słuszności jej udziału.

Jesienią wystartuje nowa, 12. edycja, telewizyjnego show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Choć na razie kolejny sezon owiany jest wielką tajemnicą, producenci programu ujawnili już, kim będzie jego pierwsza uczestniczka. Za pośrednictwem posta na Facebooku poinformowali, że będzie nią 18-letnia Oliwia Bieniuk

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk w "DDTVN" opowiedziała o wynikach matur

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk relaksuje się po maturach

Oliwia Bieniuk wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". Jak zareagowali internauci?

Internauci chętnie wyrażają swoje zdanie na temat udziału nastolatki w tanecznym show. Opinie są bardzo podzielone. Jedni z entuzjazmem przyjęli tę informację, życząc Oliwii samych sukcesów, inni natomiast podeszli do tego pomysłu z dezaprobatą. Część osób uważa na przykład, że nastolatka nie jest wystarczająco rozpoznawalna.

Oliwka musi na tytuł gwiazdy popracować, dopiero zaczyna dorosłe życie. Szkoda, że producenci programu nie zabiegają naprawdę o gwiazdy polskiej sceny, tylko idą na taką łatwiznę.
Kto to jest? W ogóle jej nie kojarzę.

Oliwia BieniukBieniuk wspomina Przybylską. Uczciła Dzień Matki niepublikowanym dotąd zdjęciem aktorki

Część internautów broniła Oliwii, zwracając uwagę na to, że dobór uczestników powinien być różnorodny, aby program z edycji na edycję stawał się coraz ciekawszy.

Mi się podoba, świetny pomysł - młoda, ładna, zdolna. Czy muszą być zawsze aktorzy? Uważam, że to bez sensu i że to ona będzie właśnie główną atrakcją tego programu.
No i fajnie, przeżyje dziewczyna przygodę. Lepiej być znaną, bo ma się znanych rodziców, niż znaną z prania małżeńskich brudów w internecie - pisali internauci.

My natomiast życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom nadchodzącej edycji. 

Więcej o: