Jesienią wystartuje nowa, 12. edycja, telewizyjnego show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Choć na razie kolejny sezon owiany jest wielką tajemnicą, producenci programu ujawnili już, kim będzie jego pierwsza uczestniczka. Za pośrednictwem posta na Facebooku poinformowali, że będzie nią 18-letnia Oliwia Bieniuk.
Internauci chętnie wyrażają swoje zdanie na temat udziału nastolatki w tanecznym show. Opinie są bardzo podzielone. Jedni z entuzjazmem przyjęli tę informację, życząc Oliwii samych sukcesów, inni natomiast podeszli do tego pomysłu z dezaprobatą. Część osób uważa na przykład, że nastolatka nie jest wystarczająco rozpoznawalna.
Oliwka musi na tytuł gwiazdy popracować, dopiero zaczyna dorosłe życie. Szkoda, że producenci programu nie zabiegają naprawdę o gwiazdy polskiej sceny, tylko idą na taką łatwiznę.
Kto to jest? W ogóle jej nie kojarzę.
Część internautów broniła Oliwii, zwracając uwagę na to, że dobór uczestników powinien być różnorodny, aby program z edycji na edycję stawał się coraz ciekawszy.
Mi się podoba, świetny pomysł - młoda, ładna, zdolna. Czy muszą być zawsze aktorzy? Uważam, że to bez sensu i że to ona będzie właśnie główną atrakcją tego programu.
No i fajnie, przeżyje dziewczyna przygodę. Lepiej być znaną, bo ma się znanych rodziców, niż znaną z prania małżeńskich brudów w internecie - pisali internauci.
My natomiast życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom nadchodzącej edycji.