Jarosław Bieniuk wita słoneczny dzień na swoim tarasie. Ma piękny widok na morze. "Good morning"

Jarosław Bieniuk korzysta z wiosennej pogody. Od samego rana łapie promienie słońca na tarasie, z którego rozpościera się widok na Bałtyk. Wymarzony początek dnia!

Jarosław Bieniuk korzysta z uroków życia nad Bałtykiem. Piłkarz mieszka na co dzień w Trójmieście i przez niemal cały rok może przysłuchiwać się szumowi fal. Jego lokum znajduje się nieopodal brzegu morza i zapewnia piękny widok z tarasu. W tle rozpościera się błękitna tafla wody przysłonięta jedynie drzewami. Ukochany Anny Przybylskiej pochwalił się krajobrazem, którym upaja się każdego słonecznego poranka.

Anna Przybylska, Jarosław BieniukJarosław Bieniuk ogląda mural Anny Przybylskiej w Gdańsku. Skomentował tylko jednym słowem

Jarosław Bieniuk na tarasie. W tle widać morze

"Good morning" - tym krótkim przywitaniem tata czworga dzieci (troje ze związku z Anną Przybylską) przywitał nowy, słoneczny dzień. Opublikował na Instagramie krótki filmik wprost ze swojego tarasu i podzielił się z internautami pięknym widokiem.

Piłkarz postawił na minimalizm w aranżacji balkonu. Króluje na nim prostota, a drewniane, jasne meble ogrodowe (krzesła oraz wygodna sofa) ozdobione są jedynie zasadzoną w dużych donicach roślinnością i ustawionym na stoliku bukietem kwiatów. Morski krajobraz wyeksponowany jest dzięki szklanym, przezroczystym barierkom.

Zobacz wideo Jarosław Bieniuk wita dzień na tarasie!

Taras Bieniuków został nieco bardziej zaprezentowany na fotografii udostępnionej przez córkę piłkarza, Oliwię Bieniuk. Tegoroczna maturzystka uwielbia spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. 

 

Z uroków przesiadywania w nadmorskim apartamencie korzysta równie często aktualna partnerka Jarosława, Zuzanna Pactwa, która już zdążyła kilkukrotnie pochwalić się tym faktem na InstaStories. Modelka pojawiła się niedawno na rodzinnej imprezie w domu Bieniuka. Bliscy piłkarza świętowali wówczas przystąpienie najmłodszego syna Przybylskiej do Pierwszej Komunii. 

Sara BorucSara Boruc wyśmiewa celebrytki. Chcą od niej wypożyczać ubrania. Za darmo